Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Kadirova veselības stāvoklis: Krievijas galveno slimnīcu pēkšņi sākuši apmeklēt čečeni ekskluzīvos auto 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Pasaulē
17. septembrī 19:48 2023. gada 17. septembrī 19:48
  Jauns.lv
Vairāki Telegram kanāli vēsta, ka pie Maskavas Kremļa slimnīcas – faktiski nozīmīgākās slimnīcas Krievijā, vērojama “ļoti dīvaina situācija”.

"Cita pēc citas galvenajā Kremļa slimnīcā iebrauc dārgas automašīnas vai nu ar Čečenijas vai citu reģionu numurzīmēm, bet ar Čečenijas pārstāvjiem salonā, turklāt Centrālās klīniskās slimnīcas apsargi tās izlaiž bez apskates,” vēsta aculiecinieki. Savukārt visas pārējās iebraucošās automašīnas tiek ļoti rūpīgi pārbaudītas, pat apskatīta auto apakšdaļa.

Ramzans Kadirovs. (Foto: Twitter)

Tikai stundas laikā Centrālajā klīniskajā slimnīcā ieradās “čečenu” ekskluzīvais “Maybach”  ar divām drošības automašīnām, “Porsche Cayenne”, četri “Gelendvagen”, divi “BMW” utt.

Nedēļas nogalē uzvirmojušas baumas par Kadirova slikto veselības stāvokli un pat iespējamo nāvi.

Iepriekš izplatījās infromācija, ka Čečenijas līderis Ramzans Kadirovs ir miris 16. septembrī pulksten 22 pēc Maskavas laika, ziņo vairāki mediji. Iepriekš tika vēstīts, ka viņš atrodas komā.

Par Čečenijas līdera nāvi ziņoja portāls online.ua, balstoties uz iekšējiem avotiem, un "Visegrad 24" konts sociālajā tīklā X (Twitter), atsaucoties uz "baumām Telegram kanālos". Oficiāla apstiprinājuma no varas iestādēm šai ziņai līdz šim nav.

Tomēr atbildot uz iespējamām baumām, Čečenijas līderis Ramzans Kadirovs "Telegram" kanālā svētdien publiskoja divus video, kuros Kadirovs redzams pastaigājamies, taču nav iespējams uzreiz noskaidrot, kad video uzņemti.

Citi šobrīd lasa

Rita Trence par Imantu Skrastiņu un savu populārāko dziesmu: "Nākamajā rītā es pamodos slavena"
7. klases skolniece Aleksa tik briesmīgi notievēja, ka svēra tikai 39 kg un nevarēja pastaigāt
Par medaļām, zilumiem un olimpiskajām spēlēm. Tekvondo māsas Tarvidas fotosesijā izrāda savu daiļo sievišķību
Pievienot komentāru