Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Putina runa tika translēta arī uz vides video ekrāniem. (Foto: AFP/Scanpix)

Putins draud ar triecieniem rietumvalstīm 3

Pasaulē
29. februārī 12:48 2024. gada 29. februārī 12:48
  Jauns.lv
Krievijas prezidents Vladimirs Putins, 29. februārī, savā uzrunā Federālajai asamblejai draudēja rietumvalstīm ar atbildes triecieniem gadījumā, ja uzbruks Krievijas teritorijai.

Pēc Putina vārdiem, Rietumvalstis izprovocēja konfliktu Ukrainā, Tuvajos Austrumos un "turpina melot", "bez apmulsuma" paziņojot, ka Krievija grasās uzbrukt Eiropai.


"Un tajā pašā laikā viņi paši izvēlas mērķus triecieniem mūsu teritorijā, izvēlas, viņuprāt, efektīvākos iznīcināšanas līdzekļus, un sāk runāt par iespēju nosūtīt NATO kontingentu uz Ukrainu," pavēstīja Putins.

"Mēs atceramies to cilvēku likteni, kuri savulaik sūtīja savus kontingentus uz mūsu valsts teritoriju. Taču tagad sekas iespējamiem intervences veicējiem būs daudz traģiskākas. Viņiem jāsaprot, ka mums arī  ir ieroči, kas var trāpīt mērķos viņu teritorijā," draudēja Putins.

26.februārī Francijas prezidents Emanuels Makrons, uzstājoties pēc Eiropas līderu konferences, atzina, ka Eiropas valstis varētu nosūtīt karaspēku uz Ukrainu. Vairākas valstis, tostarp ASV, neatbalstīja šo ideju.

Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs sacīja, ja alianses militārpersonas parādīsies Ukrainas teritorijā,

tiešs konflikts starp Krieviju un NATO kļūs neizbēgams.

Citi šobrīd lasa

FOTO: padomju laikos nopostītajos "Vācu kapos" uzietas kultūrvēsturiskas vērtības
Kā izskatās Viktorijas Bekhemas jaunākā māsa, kas strādā autostāvvietā un izvairās no publicitātes
Vācijā sola 9000 eiro mēnesī par gulēšanu
Skatīt visus komentārus