Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Auto ziņas: kurus atstarojošos elementus tumsā vislabāk saskata autovadītājs?

Bizness un ekonomika
2022. gada 5. oktobrī 11:08 2022. gada 5. oktobrī 11:08
  Jauns.lv
Spīdīga cepure, atstarojoša rokas aproce, atstarojošs piekariņš vai atstarojošā veste. Kurus atstarojošos elementus tumsā vislabāk saskata autovadītājs?

Kā tie darbojas? TV Autoziņas tos visus notestēja tumsā. Atgādināsim, ka iestājoties rudenim, pieaug diennakts tumšajā laikā ievainoto un bojā gājušo gājēju un velosipēdistu skaits, tādēļ nepieciešams lietot gaismas atstarojošos elementus.

Gājējiem tumšajā diennakts laikā ārpus apdzīvotām vietām un arī uz nepietiekami apgaismota ceļa vairs nepietiks tikai ar atstarotāju vai lukturīti, bet ir nepieciešams apģērbs vai veste ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.

Gājējiem tumšajā diennakts laikā ārpus apdzīvotām vietām un arī uz nepietiekami apgaismota ceļa vairs nepietiks tikai ar atstarotāju vai lukturīti. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Papildu īpaši pamanāmiem aksesuāriem šāda veste vai attiecīgs apģērbs būs nepieciešams arī riteņbraucējiem, ja velosipēdam nav noteikumos prasīto lukturu.

Citi šobrīd lasa

Lielapmēra krāpšanas lietā KNAB rosina apsūdzēt bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju un divus pašreizējos komisijas darbiniekus 3
Ukraiņu robežsargs stāsta, kā Avdijivkā ar granātmetēju no 3 metru attāluma šāva uz okupantiem 1
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
Tēmas: Auto ziņas
Pievienot komentāru