Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Auto ziņas: modernizētais "Lexus UX300e" ar sportisku pieskaņu

Auto un tehnoloģijas
9. septembrī 10:02 2023. gada 9. septembrī 10:02
  Jauns.lv
"Lexus" kā premium zīmols ir jaunāks par "vāciešiem", un, lai gan ir hibrīdu pionieris, pagaidām tikai sāk attīstīt elektromobiļu sadaļu. "Lexus" saimē tagad atrodams arī visos parametros jaudīgs elektromobilis ar nosaukumu RZ. Taču tas ir dārgāks, tāpēc "Lexus" nolēmis pilnveidot elektrisko "UX300e".

Baterija ir par 40% ietilpīgāka, un krosovers spēj veikt līdz pat 480 km ar vienu uzlādi. Benedikts Vanags (Benediktas Vanagas), autosportists: "Domāju, ka Lexus patlaban mainās. Sākotnēji tas bija tikai komfortabls, mierīgs luksusa auto. Pašlaik es manu, ka Lexus gēnos vai mentalitātē parādās vairākas sportiskas iezīmes."

Reizē ar lielāku bateriju "Lexus UX" parādījušies arī citi atjauninājumi. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Tas sāk kļūt par automašīnu braucējam, ne tikai pasažieriem. Urmo Āva (Urmo Aava), Rally Estonia organizators: "Lielākais pārsteigums bija piekare. Mēs bijām mazliet nerātni. Tur bija mazs gabaliņš nelīdzenas grants, kur mēs kopā ar igauņu žurnālistu braucām tik ātri, ka organizatori mums māja, ka esam pārāk ātri. Pat šajā grants posmā mašīna turējās ļoti labi."

Reizē ar lielāku bateriju "Lexus UX" parādījušies arī citi atjauninājumi: jauna multimēdiju iekārta ar skārienjutīgu ekrānu, un kopā ar "Panasonic" izstrādāta jauna gaisa attīrīšanas un mitrināšanas sistēma.

Citi šobrīd lasa

"Rīgas meži" parāda, kādus savvaļas zvērus "noķērušas" to novērošanas kameras. FOTO
Rita Trence par Imantu Skrastiņu un savu populārāko dziesmu: "Nākamajā rītā es pamodos slavena"
Par medaļām, zilumiem un olimpiskajām spēlēm. Tekvondo māsas Tarvidas fotosesijā izrāda savu daiļo sievišķību
Pievienot komentāru