Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Auto ziņas: Cupra īpašnieki tiekas līdz šim lielākajā festivālā

Auto un tehnoloģijas
2023. gada 15. septembrī 09:28 2023. gada 15. septembrī 09:28
  Jauns.lv
9. septembrī sporta kompleksā 333 notika jau trešais Cupra automašīnu īpašnieku festivāls Cupra Summit.

Pasākuma dalībai reģistrējās 250 Cupra automašīnu un vairāk nekā 750 Cupra auto markas cienītāju, kas paši sevi dēvē par "Cupra Tribe". "Pasākums ir lielisks! Es tikko sastapu puišus ar pilnīgi jaunu Cupra Formentor. Viņi ir tik laimīgi, smaidīgi, pilni ar enerģiju un adrenalīnu," saka Kerli Maro, Cupra un SEAT mārketinga vadītāja Baltijas valstīs.


Cupra Summit dalībnieki šoreiz varēja mēroties spēkiem dragreisā, izbraukt visas 333 trases, sacensties aklajā braucienā un pat izmēģināt unikālo drošas braukšanas poligonu.

Kopš 2021. gada, kad Latvijā tika reģistrēta pirmā Cupra, zīmola tirgus daļa sasniegusi 2,4%. Tā ir lielākā Baltijā, tāpēc citur tik iespaidīgus pasākumus vēl nerīko. Latvijā un pasaules mērogā izveidojusies Cupra īpašnieku kustība, kuras biedri sauc sevi par "Cupra Tribe" jeb Cupra cilts. "Mēs tikko spriedām, ka nākamgad mums būs diezgan daudz jaunu Cupra modeļu un pārsteigumu. Tāpēc ir dažas idejas, ka nākamā gada samitā jau varēsim ļaut apskatīt jaunas modeļu versijas un varbūt tās pat izmēģināt,"sola K. Maro.

Citi šobrīd lasa

"Lai piečurā, lai pievemj... Mēs visi esam cilvēki," latviešu fotogrāfe ar vīru cietušo aizved uz slimnīcu, jo "palīdzība neatbrauca" 1
Foto: Keita un bērni sveic princi Viljamu dzimšanas dienā
Valsts policija brīdina: aktīvi uzdarbojas telefonkrāpnieki 2
Pievienot komentāru