Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Auto ziņas: agrāk XV, tagad Crosstrek. Ar ko izceļas jaunākais "Subaru"?

Auto un tehnoloģijas
31. janvārī 09:47 2024. gada 31. janvārī 09:47
  Jauns.lv
Savulaik kompaktākais un cenas ziņā pieejamākais "Subaru" krosovers bija XV. Tagad tā vietu ieņems līdzīgs modelis "Crosstrek", kas faktiski ir pārzīmolots un uzlabots XV.

Ar Eiropas "Crosstrek Subaru" noslēdz kompaktā krosovera pārdēvēšanas kampaņu. Saglabājot to pašu riteņu bāzi, "Crosstrek" kļuvis par pusotru centimetru garāks, zemāks un nedaudz slaidāks. Vizuāli mainījusies priekšdaļa, lukturi, bet aiz tiem joprojām atrodas 2 litru "bokseris" ar variatoru un visu riteņu piedziņu. Dzinēja jauda gan ir mazāka nekā "Subaru Forester" - 136 zirgspēki 150 vietā.

Uz šosejas "Crosstrek" nav sevišķi dinamisks, toties pārspēj tuvus un tālus konkurentus bezceļā, dziļā sniegā u.c. (Foto: Ekrānuzņēmums)

"Crosstrek" saglabātas arī nelielas virsbūves pārkares, stāvi uzbraukuma leņķi un iespaidīgs klīrenss. Aizmugurējo lukturu sānos parādījušies papildus marķieri, kurus braucot var saskatīt no vadītāja vietas. Salonā lielākās izmaiņas skārušas viduskonsoli, kur uzstādīts liels, vertikāls ekrāns kā "Subaru Outback".

Uz šosejas "Crosstrek" nav sevišķi dinamisks, toties pārspēj tuvus un tālus konkurentus bezceļā, dziļā sniegā u.c. Tur palīdz arī X-Mode režīmi, kas automātiski izslēdzas pārsniedzot 40 km/h, taču pēc tam atkal ieslēdzas atpakaļ un nav jāaktivizē no jauna. "Crosstrek" nav virtuālo pārnesumu lāpstiņu zem stūres, taču ir papildus L kulise pārnesumkārbas svirai.

Citi šobrīd lasa

FOTO: draugu, radu un kolēģu lokā reperis Gustavo prezentē savu autobiogrāfiju
FOTO: "Lidl" atklājis savu 30. veikalu Latvijā; pirmais apmeklētājs rindā gaidījis kopš pusnakts 3
FOTO: Hermanis JRT atklāšanas pasākumā neskopojas ar komplimentiem: "Atjaunotā ēka ir mākslas darbs!" Smaida arī aktieri, bet kā tur izskatās?
Pievienot komentāru