Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Brūss Villiss. (Foto: ©Lions Gate/Courtesy Everett Collection/ Vida Press)

Sirdi plosošas afāzijas pirmās pazīmes. Brūss Villiss mēdzis aizmirst, ka atrodas filmēšanas laukumā

Slavenības
2023. gada 24. maijā 11:40 2023. gada 24. maijā 11:40
  Jauns.lv
Brūsa Villisa (68) pirmās nopietnās afāzijas pazīmes bijušas novērojamas jau filmas “Midnight in the Switchgrass” uzņemšanas laukumā 2020. gadā, kad aktieris mēdzis aizmirst, kur atrodas.

Rekvizītu meistare, kura strādājusi pie krimināltrillera uzņemšanas, atcerējusies laiku, kad filmas “Cietais rieksts” zvaigznei parādījušās pirmās atmiņas problēmas un viņš vairs nav spējis atcerēties cilvēkus.


Alīsija Heverlenda pamanījusi pirmās afāzijas pazīmes, kad kopā ar Brūsu Villisu strādājusi pie krimināltrillera “Midnight in the Switchgrass”.

Filmas “Midnight in the Switchgrass” reklāmas plakāts. (Foto: ©Lions Gate/Courtesy Everett Collection/ Vida Press)

Heverlenda atceras, ka reiz Villiss domājis, ka pusdieno īstā restorānā, lai gan tikusi filmēta aina filmai. Aktieris viņu uzrunājis tā it kā viņa būtu viesmīle ēstuvē.

“Es eju, lai ielietu kafiju. Mēs uzņemam kādu septīto vai astoto dubli, un viņš uzliek roku uz kafijas krūzītes, skatās man tieši acīs un saka: ‘Ak nē, kundze, es vairs nevēlos,’” pastāstījusi Heverlenda.

Rekvizītu meistare centusies Villisam paskaidrot, ka viņš ir filmēšanas laukumā un viņa piepilda tasīti ainas filmēšanai, taču Villisam bijusi cita laika izpratne.

Tā vietā, lai saprastu, kas notiek, Villiss apvaicājies Heverlendai, vai viņš ir pasūtījis vēl kafiju. Viņai nav atlicis nekas cits, kā izlikties par viesmīli un teikt, ka viņš patiešām ir pasūtījis vēl kafiju. Tikai tā visi varējuši pabeigt darbu pie iesāktās ainas.

Nobeigumā Heverlenda atzinusi, ka bijis “sirdi plosoši” noskatīties, kā slimība iespaidojusi talantīgo aktieri un viņa prāta spējas.

Filma “Assassin”, kas pirmizrādi piedzīvoja 2023. gada martā, noslēdz aktiera plašo filmogrāfiju. Šī ir aktiera pēdējā kino loma. Darbs pie ekranizējuma sākās 2021. gada 15. jūnijā. (Foto: ©Saban Int'l/Courtesy Everett Collection/ Vida Press)

Brūsa Villisa ģimene par aktiera veselības problēmām un diagnosticēto afāziju paziņoja 2022. gada martā, norādot, ka aktieris pārtrauc kino gaitas. Savukārt 2023. gada februārī ģimene vērsās pie sabiedrības ar nākamo sirdi plosošo paziņojumu, norādot, ka Brūsa veselība ir pasliktinājusies, un kā galīgā diagnoze uzstādīta frontotemporālā demence, kas ietekmē spējas runāt un sazināties.

Saistītās ziņas

Emma Heminga atzīst, ka viņai simpatizējis, kad Brūss Villiss un Demija Mūra bija pāris
"Pirms 15 gadiem es līdz ausīm iemīlējos," - Brūsa Villisa sieva velta aizkustinošus vārdus aktierim
Brūsa Villisa sieva vērsusies pie speciālista demences ārstēšanā

Citi šobrīd lasa

Putins: Dienvidkoreja pieļaus lielu kļūdu, ja tā izlems sūtīt ieročus Ukrainai 1
Foto: Keita un bērni sveic princi Viljamu dzimšanas dienā
Valsts policija brīdina: aktīvi uzdarbojas telefonkrāpnieki 2
Pievienot komentāru