Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Adrianam Kukuvasam blakus jauna pavadone. Kas viņa ir?

Slavenības
2023. gada 17. septembrī 06:24 2023. gada 17. septembrī 06:24
  Žurnāls "Kas Jauns"
Nesen ar varenu uzstāšanos Dzintaru koncertzālē savu 55 gadu jubileju svinēja pašmāju leģendārā muzikālā apvienība "Menuets". Un, kā raksta žurnāls "Kas Jauns", viens no tās līderiem Adrians Kukuvass uz svinībām, kas notika pēc koncerta, ieradās ar jaunu pavadoni pie sāniem.

"Menuets" pēc koncerta savu jubileju devās svinēt Jūrmalas restorānā "Legend Beach" pašā jūras krastā, un Kukuvass ar sanākušajiem pļāpāja kādas dāmas kompānijā. Adrians jau gadu ir šķīries no savas pagaidām pēdējās sievas, un nu, šķiet, ļāvies jaunām attiecībām.

Kukuvass ar pavadoni banketā pēc "Menueta" dižkoncerta. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Kā noskaidroja žurnāls "Kas Jauns", mūziķa jaunā pavadone ir Arnita Eglīte, kas jau savā feisbuka profilā padalījusies ar portāla Jauns.lv sarūpēto koncerta fotoreportāžu, norādot, ka šis, viņasprāt, bijis “Menueta labākais koncerts”. Pēc pašas publiskotās informācijas soctīklos, Arnita dzīvo Limbažos un ir masiere.

Kukuvass ar pavadoni banketā pēc "Menueta" dižkoncerta. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Adrians Kukuvass, kas šomēnes svinēs savu 72. dzimšanas dienu, līdz šim ir bijis precējies trīs reizes un lepojas ar trim lieliskām meitām. Par visām savām dzīves sievietēm viņš runā cieņpilni. “Paldies par izturību, par to, ka viņas spēj mani paciest, par gaišajiem brīžiem, ar kuriem esmu pagodināts viņu klātbūtnē,” tā 2021. gada februārī kanāla "360TV" šovā "Pasaki to skaļi" stāstīja Kukuvass, atklāti sakot – katra šķiršanās atmodinājusi radošo dzirksti un devusi iedvesmu savas sajūtas izpaust arī jaunās dziesmās. Bet, šķiroties no katras sievas, viņš tai atstājis teju visu: “Uzcēlu kārtējo māju, kā es parasti to daru, aizgāju ar Menueta fotoalbumu padusē, džinsos un ar vienu plecu somu. Man neko nevajag.”

Saistītās ziņas

Adrians Kukuvass: "Pēc "Menueta" pamešanas pat ļoti daudzi no manis novērsās"
"Uzcēlu kārtējo māju un ar fotoalbumu padusē aizgāju," - Adrians Kukuvass stāsta par šķirtajām attiecībām
Kukuvass nosvin savu 65 gadu jubileju. FOTO

Vaicāts, kāpēc attiecības neizdodas un mīlestība beidzas, Adrians toreiz teica, ka katrā reizē ir kas citādāks. “No sākuma ir varbūt nevajadzīgs lepnums, kaut kāds pašlepnums, kas liedz pateikt “piedod”,” saka mūziķis un bilst, ka viņa pieredze rāda – mīļotajiem tomēr nevajadzētu strādāt vienā profesijā.

Šovasar intervijā žurnālam "Patiesā Dzīve" Kukuvass gan sevi pozicionēja kā brīvu vīrieti: “Diezgan raiba tā dzīve bijusi. Tagad galvenais ir veselības uzturēšana. Biju to diezgan smagi sabojājis – kā parasti, Iņ un Jan, kad netiek galā viens ar otru. Nekad jau nevar zināt, kā tajā attiecību loterijā paveiksies. Kad pirmais tvaiks pāriet, sākas nopietnā daļa, kurā tu sāc respektēt, piemēroties vai arī viss pamazām sabrūk. Ja temperatūra noslīd zem nulles, iestājas sasalums, tad jau kaut ko glābt ir nereāli. Tagad cenšos darīt tikai to, kas patīk. Jā, tagad esmu brīvs vīrietis.”

Citi šobrīd lasa

Gada "atvaļinājums" pēc skolas beigšanas - tā ģimenes audzina nākamos bezdarbniekus? 6
ASV uz robežas ar Ukrainu izvietojušas stratēģiskos bumbvedējus
Bažas par avāriju Rostovas AES. Vides dienests mierina par radiācijas līmeni Latvijā
Pievienot komentāru