Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Jūlijs Krūmiņš atzīstas, ka deviņdesmitajos bijis saistīts ar čečenu mafiju 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Trakā pasaule
18. septembrī 14:14 2023. gada 18. septembrī 14:14
 
Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš savu biznesa darbību uzsāka deviņdesmito gadu Latvijā, kad retums nebija noziedzība un rekets. Tajā laikā arī Jūlija bizness nebija pasargāts no vietējo reketieru uzbrukumiem. Šovā "Slavenības. Bez filtra" viņš pastāsta par kādu atgadījumu, kad viņam nozagtu mantu - vērtīgu vilciena vagonu - palūdzis atgūt čečenu mafijai.

“Bandīts arī ir cilvēks, viņš arī baidās mirt. Un tā kā es pārkrāvu nakts produktus, naftas produkti nāca no visas Padomju Savienības, un man iznāca ļoti cieša sadarbība ar čečeniem. Viņi man sūtīja degvielu, es pretī divus vagonus ar žiguļiem. Viens no Haritonova cilvēkiem arestēja manu vagonu, gāju skaidroties, kas notiek!” tā stāsta Krūmiņš.


Pēc kāda laika Jūlijs saņēmis zvanu, kurā aicināts tikties viesnīcas “Latvija” vienā no numuriem. Ienākot telpā, Jūliju pārņēmis viegls šoks, jo viņu sagaidījuši bruņojušies vīri...

Kā pats atzīst, viņam pašam esot bijusi stipra aizmugure, kura par viņu parūpējusies, lai neviens līdz pat šodienai vairs neapzagtu miljonāru.

Citi šobrīd lasa

Vai elektroauto tiešām ir tik videi draudzīgi, kā tos slavē? 11
"Rīgas meži" parāda, kādus savvaļas zvērus "noķērušas" to novērošanas kameras. FOTO
7. klases skolniece Aleksa tik briesmīgi notievēja, ka svēra tikai 39 kg un nevarēja pastaigāt
Pievienot komentāru