Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Kamilla (tolaik Kornvolas hercogiene) un princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu 2018. gadā. (Foto: Tim Rooke/Shutterstock)

Atklātas karalienes Kamillas patiesās jūtas pret Hariju un Meganu 1

Slavenības
2023. gada 29. novembrī 06:21 2023. gada 29. novembrī 06:21
  Jauns.lv
Prinča Harija un Meganas Mārklas labs draugs, jaunās skandalozās grāmatas "Endgame" autors Omids Skobijs atklājis, ko par Saseksas hercogiem domā karaliene Kamilla.

Omids Skobijs, kurš apgalvo, ka Saseksas hercogi nav piedalījušies viņa jaunākās grāmatas tapšanā, paziņojis, ka Viņas Majestāte Kamilla izjūtot “dziļu līdzjūtību” pret Meganu Mārklu par to, ko viņa pārdzīvoja pēc apprecēšanās ar princi Hariju.

Omids Skobijs raksta, ka Kamilla necienot ne Meganu, ne Hariju, tomēr izjūtot līdzjūtību pret Meganas pārdzīvojumiem, esot karaļnamā. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Tajā pašā laikā karaliene konsorte “necienot” ne Saseksas hercogieni Meganu, ne savu audžudēlu Saseksas hercogu princi Hariju.

Karaļnama biogrāfs un Harija un Meganas tuvais draugs raksta, ka pēc Saseksu atkāpšanās no karaliskajiem pienākumiem Kamillai “nav nekādas cieņas pret to, kā [Harijs un Megana] rīkojās”.

Grāmatā “Endgame”, kas veikalu plauktus sasniedz 28. novembrī, Omids Skobijs raksta, ka par spīti tam, ka Kamillai nav “nekādu attiecību” ar Saseksiem, viņa tomēr izjūt “dziļu līdzjūtību” pret Meganu.

Skorbijs arī raksta, ka beidzamo mēnešu laikā karalienei un karalim Čārlzam aizvien biežāk ir “smiekliem piepildītas” pusdienošanas reizes kopā ar princi Viljamu un princesi Ketrīnu.

“Agrāk nevarēja pat iedomāties, ka kādu dienu Viljams un Keita tiksies ar Čārlzu un Kamilu smieklu piepildītās pusdienās,” viņš norādīja.

“Taču abi pāri gadu gaitā ir kļuvuši arvien ciešāki, īpaši kopš Saseksu aiziešanas,” piebilda Skobijs.

Rakstnieks uzstāj, ka Harijs un Megana ar viņu nesadarbojās grāmatas “Endgame” tapšanā un informāciju nesniedza, bet atklāj, ka “apkārtējie cilvēki” gan labprāt stāstījuši visu par viņu nesaskaņām ar karalisko ģimeni.

Skobijs arīdzan noliedz, ka “Endgame” ir neobjektīvs skatījums par labu Saseksas hercogu pārim. Kādā no kritiķu recenzijām teikts, ka grāmata vairāk atgādina Harija un Meganas komandas sagatavotu preses relīzi. Savukārt cits kritiķis izteicies, ka Skobijs “Meganu un Hariju attēlo neatslābstoši svētā gaismā”.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: tūkstošiem pliku austrāliešu stindzinošā peldē atzīmē ziemas saulgriežus
Foto: Keita un bērni sveic princi Viljamu dzimšanas dienā
Valsts policija brīdina: aktīvi uzdarbojas telefonkrāpnieki 2
Pievienot komentāru