Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO & FOTO: pikantās noskaņās slavenības iepazīst Latvijā ražota lubrikanta jaunumus

Sarkanais paklājs
25. janvārī 23:43 2024. gada 25. janvārī 23:43
  Jauns.lv
Piešķirot jutekliskas un karstas izjūtas Latvijas ziemai, intīmās kosmētikas zīmols "Mylome" slavenībām un īpaši lūgtajiem viesiem prezentēja sava zīmola jaunumus.

Zīmols sevi pieteica pirms gada, un šajā periodā tā pirmais produkts – lubrikants – ir kļuvis par vienu no veikalu tīkla “SexyStyle” TOP pārdotākajiem produktiem intīmās kosmētikas kategorijā. Tagad pirmajam zīmola lubrikantam ir pievienojušies 7 jaunumi – silikona produktu sērija un lubrikanti ar garšām.


„Šis gads zīmolam “Mylome” ir bijis ļoti veiksmīgs, un mūsu pirmā lubrikanta panākumi motivējuši radīt jaunus produktus, jo redzam, ka pircēji aizvien vairāk sāk novērtēt mūsu produktus, kas valdzina gan ar sniegtajām sajūtām un juteklisko baudījumu, gan dabīgo sastāvu un zinātnisko bāzi to radīšanas pamatā”, stāsta zīmola “Mylome” veidotāja Dace Minikoviča.

Papildu “Mylome” produktu jaunumiem pasākuma apmeklētāji varēja nodoties jutekliskai noskaņai un aizraujošai sarunai „Baudāmi pieskārieni” ar seksa kouču Nataļju Sorokinu. Par viesu izklaidēšanu un muzikālo fonu rūpējas DJ Magnuss Eriņš.

Citi šobrīd lasa

Populārais vācu aktieris Tils Šveigers riskē palikt bez kājas; viss sākās ar šķietamu sīkumu
Uz Akmens tilta Rīgā gājis bojā motociklists: sadursmes brīdis ar automašīnu nonācis video 1
VIDEO: Rīgas Centrālajā stacijā glābēji mēģina izvilkt zem vilciena pakļuvušu cilvēku
Pievienot komentāru