Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
piektdiena, 12. aprīlis

 

Šova "X faktors" uzvarētāja Emilija Bērziņa par iegūtajiem tūkstošiem jau veikusi praktiskus pirkumus

Slavenības
30. janvārī 05:31 2024. gada 30. janvārī 05:31
  Žurnāls "Kas Jauns"
Pašmāju TV šova "X faktors" piektās sezonas uzvarētāja Emilija Bērziņa ne tikai pamazām virzās uz priekšu savās muzikālajās gaitās, bet arī sāk apgūt saviesīgos burziņus.

Nesen vienas dienas laikā Emilija Bērziņa, kas sociālajos tīklos sevi dēvē par Emsi, apmeklēja pat divus saviesīgus pasākumus. Vispirms viņa paviesojās svinīgā sarīkojumā, kurā tika izziņoti mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons 2024" nomināciju piecnieki, bet jau vakara izskaņā apmeklēja "Samsung" viedtālruņu prezentācijas ballīti. Tiesa gan, pagaidām Emilija ir visai atturīga un vēl mulst no pastiprinātas uzmanības.

Jaunā zvaigzne Emilija Bērziņa pirmo reizi pēc uzvaras šovā iziet sabiedrībā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Par uzvaru TV šovā "X faktors" Emilija Bērziņa balvā ieguva 10 000 eiro, kā arī sadarbības līgumu ar prestižo mūzikas ierakstu kompāniju "Universal Music Group". Jau veikti vairāki praktiski pirkumi – mikroviļņu krāsns, sega, gultas pārvalks un Ziemassvētku dāvanas savai komandai. Savukārt sarunā ar "Kas Jauns" Emilija teic, ka pārējo naudas summu vēlas ieguldīt savā muzikālajā darbībā. “Lai varētu izdot dziesmas, būs nepieciešami līdzekļi, tāpat – lai sagatavotos savām uzstāšanās reizēm, iegādātos skatuves tērpus,” viņa piebilst.

Emilija saņem galveno balvu. (Foto: Publicitātes)

“Šobrīd strādāju pie jaunām dziesmām un jaunām idejām, tā ka viss turpinās. Ceru, ka šis gads man būs panākumiem, produktīviem sasniegumiem pilns. Un cerams, ka priecēšu ar jaunām dziesmām,” savus plānus ieskicē jaunā mūziķe, kas turpina mācības Latvijas Kultūras koledžas pirmajā kursā, apgūstot mūzikas menedžmentu.

Saistītās ziņas

Šova "X faktors" uzvarētāja Emilija atklāj skarbo dzīvesstāstu - nepilnu divu gadu vecumā tikusi adoptēta
Emilija Bērziņa triumfē šova "X faktors" piektajā sezonā
Sapnis par savu restorānu un dzīve Norvēģijā. Kas jums jāzina par "X faktora" sensāciju Emiliju Bērziņu 3

Vaicāta, kā aizvadītā gada nogales svētku brīvdienās izdevies atpūsties un palutināt sevi pēc vairāku mēnešu dalības šovā, Emilija teic, ka tas nav bijis primārais. Gada nogalē viņa bija aizlidojusi uz Norvēģiju, kur apciemoja savus draugus.

Citi šobrīd lasa

FOTO: atsākas rosība Vidzemes tirgus nakts tirdziņā: ko tur var nopirkt, un kādas ir cenas?
Populārais vācu aktieris Tils Šveigers riskē palikt bez kājas; viss sākās ar šķietamu sīkumu
Policija sniegusi informāciju par motociklistu, kurš gāja bojā sadursmē uz Akmens tilta
Pievienot komentāru