Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Amizanta pārteikšanās! Raidījuma vadītājs nosauc Andri Buli par "uzšāvēju"

TV
7. februārī 13:55 2024. gada 7. februārī 13:55
 
Raidījuma "360TV Ziņneši" studijā ieradušies aktieri Andris Bulis un Intars Rešetins-Pētersons. Viņiem īpašs notikums - pirmizrādi kanālā "360TV" piedzīvojis pašmāju oriģinālseriāls "No naida līdz mīlestībai". Sarunas laikā rodas kuriozs moments, kad raidījuma vadītājs netīši Buli nosauc par "uzšāvēju".

Amizantu un cilvēcīgu pārteikšanos piedzīvoja pieredzējušais raidījuma vadītājs Dāvis Valdnieks, kad uz studijas interviju bija ieradušies aktieri - Andris Bulis un Intars Rešetins-Pētersons.


Valdnieks, piesakot abus kungus, Buli nodēvēja par “uzšāvēju”. “Es atļaušos teikt, ka galvenā stāsta līnija ir sieviete, kura ir apprecējusi jauku kungu, bet viņai parādās, teiksim tā, uzšāvējs,” raidījuma vadītājs uzreiz pēc pateiktā saprata, ka iztecies pārāk skarbi.

Intars Rešetins-Pētersons par Buļa jauno apzīmējumu ironizē:
“Uzšāvējs Andris Bulis. Teiksim, kā ir, tautai ir jāzina savi varoņi!”

Kristīne Nevarauska, Intars Rešetins-Pētersons un Andris Bulis TV seriālā "No naida līdz mīlestībai." (Foto: Publicitātes foto/Raimonds Subatovičs)

 

Citi šobrīd lasa

Bijusī "Playboy" modele vairs neuzdrošinās iziet no mājām — iemesls visnotaļ kutelīgs 1
FOTO: "Lidl" atklājis savu 30. veikalu Latvijā; pirmais apmeklētājs rindā gaidījis kopš pusnakts 3
FOTO: Hermanis JRT atklāšanas pasākumā neskopojas ar komplimentiem: "Atjaunotā ēka ir mākslas darbs!" Smaida arī aktieri, bet kā tur izskatās?