Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: pašmāju TV šovā divgadīgs puika kameru priekšā rupji lamājas

TV
7. februārī 17:20 2024. gada 7. februārī 17:20
 
Šova "Ģimene burkā" jaunie dalībnieki - vientuļā māmiņa Līva ar saviem četriem bērniem - nebeidz pārsteigt. Jaunākais puika Ainārs, kurš ir tikai divus gadus vecs, izrāda savu nepatikšanu pret mammas audzināšanu un velta viņai ļoti rupjus vārdus. Māmiņa par redzēto un dzirdēto ir šokā!

Lausku-Lucu ģimene iesāk dienas rītu ar nedēļas vēlmju burkas uzdevumu. Kā noskaidrojas, šajā uzdevumā daudzbērnu māmiņai Līvai būs jāpavada laiks divatā ar vecāko dēlu Renāru, dodoties kopīgi izklaidēties uz lāzertagu. Kamēr tiek domāts, kurš pieskatīs jaunākās atvases, pastarītis Ainārs nolemj visus klātesošos pārsteigt ar sev neraksturīgu uzvedību - veltot rupjus vārdus un žestus.


Slēpjoties no kamerām, mamma ieved Aināru blakus istabā, taču patur ieslēgtu mikrofonu un saruna tiek ierakstīta: "Es neļauju tev teikt tādus vārdus, kādus tu saki, un es neļauju tev rādīt šādus žestus. Tevi filmē un rāda televīzijā visai Latvijai.”

Ģimenes modelis, kas sastopams arvien biežāk – vientuļā māte ar bērniem un tētis, kurš ir tikai “rēgs” un ģimenes dzīvē neiesaistās. Kaut arī laulība nav šķirta, mamma Līva viena pati audzina četrus mazus resgaļus, no bērnu bioloģiskā tēva nesaņemot ne materiālu, ne morālu atbalstu. (Foto: Publicitātes foto)

Vai mazais Ainārs turpinās savus izgājienus un ikdienā vēl vairāk lietos lamu vārdus? Skaties šovā “Ģimene burkā” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.25, kanālā "360TV".

Citi šobrīd lasa

Britu karaļnams kliedē baumas par sazvērestības teoriju, ka princese Ketrīna it kā atrodoties komā
VIDEO: Alekseja Navaļnija mamma atvadās no dēla
Jūlija Navaļnaja aizkustinoši atvadās vīra bēru dienā: "Ļoša, paldies par 26 gadiem absolūtas laimes"