Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Monako princese Šarlēna ar vīru princi Albertu II. (Foto: Gulliksrud Marius/Stella Picture/ Vida Press)

Fani samulsuši: kas vainas Monako princeses Šarlēnas un viņas vīra publiskajam skūpstam (un kāpēc viņiem neviens vairs netic)

Attiecības
2022. gada 30. jūnijā 14:55 2022. gada 30. jūnijā 14:55
  Jauns.lv
Monako princis Alberts II un princese Šarlēna bija ieradušies Oslo, lai piedalītos izstādes atklāšanā. Šajā pasākumā fotogrāfi nobildējuši pāri skūpstāmies. Un daudzus fanus ļoti samulsinājis šis skūpsts, kas, viņuprāt, izskatījās nepatiess un neveikls. Fotogrāfiju analizējusi pazīstamā ķermeņa valodas eksperte Džūdija Džeimsa, kura arī nonākusi pie neiepriecinošiem secinājumiem.

"Lai cik ļoti fani vēlētos redzēt, ka pāris atkal ir laimīgs kopā, skūpsts izskatās tīšs žests," sarunā ar "Express.co.uk" paziņoja Džūdija. "Viņu pozas izskatās neveiklas, viņi abi saviebjas, Šarlēnas roka tikai nedaudz pieskaras Alberta mugurai."


Eksperte piebilda, ka monarhu pāra skūpsts var nozīmēt, ka viņi speciāli cenšas demonstrēt "zināmu vienotības un pieķeršanās līmeni" uz baumu fona par drīzu šķiršanos, kas nerimst jau vairākus mēnešus.

Vienlaikus Džūdija aicināja Monako Karaliskā nama fanus nemeklēt slepenas zīmes katrā Albēra II un Šarlēnas kopīgajā parādīšanās reizē, lai neizdarītu uz viņiem lieku spiedienu.

Kopš laika, kad Šarlēna aptuveni 10 mēnešus pavadīja Dienvidāfrikā (pēc oficiālajiem datiem - sakarā ar inficēšanos ar nopietnu infekciju), viņa ar princi Albēru ir ārkārtīgi reti redzēta kopā.

Izgājusi ārstēšanās kursu Dienvidāfrikas Republikā, Šarlēna gandrīz uzreiz devās uz Šveici, lai atgūtos pēc operācijām. Tikai šā gada aprīlī karaliskais pāris atkal parādījās sabiedrībā kopā.

Pēc fanu domām Šarlēna izskatījusies nogurusi un neapmierināta. Pēc tam viņa atkal uz brīdi pazuda, bet princeses pārstāvji paziņoja, ka sieviete saslimusi ar koronavīrusu. Taču arī tam daudzi neticēja.

Saistītās ziņas

Pēc ilgstošām veselības problēmām un operācijas Monako princese Šarlēna priecīga atkal būt kopā ar vīru un bērniem
Faniem nepatīk Monako princeses Šarlēnas panciskais matu griezums ar izskūtiem deniņiem
Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem

Baumas par sarežģījumiem Šarlēnas un Albēra laulībā parādās regulāri, un pavalstnieki nopietni uztraucas, ka pāris ir uz šķiršanās robežas. Tabloīdi tikai pielej eļļu ugunij.

Tā, piemēram, kā ziņo izdevums "Globe", Šarlēna aizliegusi dzīvesbiedram viņai pieskarties, bet kā barjeru no vīra izmanto somu. Iepriekš presē arī rakstīts, ka princese no Albēra II saņem iespaidīgu "algu" par to, ka joprojām ir kopā ar viņu.

Citi šobrīd lasa

Lielapmēra krāpšanas lietā KNAB rosina apsūdzēt bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju un divus pašreizējos komisijas darbiniekus 3
Latviešu hokejistiem, kuri piedalās Putina atklātās sporta spēlēs Krievijā, atņemtas licences 4
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
Pievienot komentāru