Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Astrologa prognozes: vasaras pēdējā mēneša galvenie neveiksminieki pēc zodiaka zīmes

Cita pasaule
2023. gada 5. augustā 05:48 2023. gada 5. augustā 05:48
  Jauns.lv
Augusta mēnesis sagādās ne mazums nepatikšanu divu zodiaka zīmju pārstāvjiem. Kam gatavoties neveiksmēm?

Auns


Auni augustā nelaimi var negaidīt, tomēr nākamais mēnesis viņiem būs visai grūts. Septembrī šīs zodiaka zīmes pārstāvji saskarsies ar to, ka visi viņu plāni tiks "iesaldēti" un daži arī vispār pārvērtīsies putekļos, raksta UNIAN.

"Auns vēlas kaisli un izzināšanu visās dzīves jomās. Enerģiskā Marsa vadīts, jums patīk viss jaunais. Pavasaris ir jūsu laiks spīdēt, jo tā ir jaunu iesācēju sezona. Atrodoties savā stihijā, nekas pasaulē jūs nespēj apturēt. Tieši tāpēc Jaunavas sezonas lēnā un metodiskā enerģija septembrī vienmēr kavē jūsu plānus," norāda astroloģe Lorēna Eša.

Vērsis

Augusts Vēršiem būs neveiksmju mēnesis, jūsu "melnās joslas" periods jau ir sācies. Astroloģe uzskata, ka vasaras pēdējais mēnesis sagādās pārāk daudz rūpju un rosības. Jums nepatīk troksnis ap sevi, tāpēc enerģiskais augusts jums sagādās ne mazums īgnuma.

"Strauja un brīva enerģija, ko sniedz augusts, var būt nospiedoša jūsu nepiespiestajai dzīves pieejai. Šajā laikā izjutīsiet steigu, tas liks atkāpties, līdz atgriezīsies mierīgāka enerģija. Savas spītības atzīšana un mēģinājums tikt ar to galā var būt noderīgs šī mēneša laikā," norādīja astroloģe.

Citi šobrīd lasa

FOTO: padomju laikos nopostītajos "Vācu kapos" uzietas kultūrvēsturiskas vērtības
Vācijā sola 9000 eiro mēnesī par gulēšanu
"Viņš pat īsti nepaspēja pamosties..." Ivara Lūša mīļotā par režisora dzīves pēdējiem mirkļiem
Pievienot komentāru