MInhenes "Bayern" sistēm'augušais Latvijas futbola valstsvienības kandidāts Daniels Ontužāns. (Foto: imago/Beautiful Sports)

Ontužāns gūst vārtus Vācijas trešās līgas spēlē

Futbols
2023. gada 27. maijā 23:56 2023. gada 27. maijā 23:56
  Jauns.lv/LETA
Latvijas futbola izlases pussargs Daniels Ontužāns sestdien guva vārtus Vācijas trešās līgas pēdējās kārtas spēlē.

Ontužāna pārstāvētā "Freiburg II" komanda mājās ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja "Meppen" futbolistus.

Latvijas futbolists spēlē iesaistījās 73. minūtē, bet vārtus guva pamatlaika priekšpēdējā minūtē, kad pēc viesu kļūdas laukuma vidusdaļā saņēma partnera piespēli, ieskrēja soda laukumā un raidīja bumbu tīklā - 2:0. Par krekla novilkšanu pussargs tika brīdināts ar dzelteno kartīti.

Ontužāns tikai maija vidū atgriezās laukumā pēc apmēram astoņu mēnešu pauzes. Trešajā līgā viņš šajā sezonā piedalījās 11 mačos, kuros guva vienus vārtus.

"Freiburg II" turnīra tabulā ieņēma otro vietu, bet kā kluba rezerves komandai tai nav tiesību spēlēt otrajā bundeslīgā.

Diena, kad nedrīkst nest mājās neko no meža! Kas ir Zaļā ceturtdiena, un kāpēc to svin visa pasaule?  1
Krievijā jauna ažiotāža — strauji izpērk nažus "Šip", ar kuru nogrieza ausi aizdomās turētajam "Crocus City Hall" teroristam