Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Devine Čārltone pozē pie sava pasaules rekorda rezultāta. (Foto: Getty Images via AFP)

Čārltone labo pasaules rekordu 60 metru barjersprintā telpās

Citi sporta veidi
12. februārī 10:29 2024. gada 12. februārī 10:29
  Jauns.lv/LETA
Bahamu salu sportiste Devine Čārltone svētdien prestižajās "Millrose Games" iekštelpu sacensībās laboja pasaules rekordu 60 metru barjersprintā telpās.

Viņa distanci veica 7,67 sekundēs, labojot iepriekšējo rekordu par 0,01 sekundi. Iepriekšējais rekords, kas tika sasniegts 2008. gadā, piederēja Zviedrijas sportistei Susannai Kallurai.

"Es zināju, ka man tas ir pa spēkam, taču bija nepieciešams daudz, lai šīs sacensības aizvadītu veiksmīgi. Labi jutos jau iesildīšanās laikā. Izdevās starts, kas man bija vajadzīgs," pēc panākuma teica Čārltone.

Otro vietu sacensībās izcīnīja Jamaikas pārstāve Daniela Viljamsa, kura zaudēja Čārltonei 0,12 sekundes, bet trešā, arī zaudējot 0,12 sekundes, finišēja amerikāniete Tia Džounsa.

"Millrose Games" norisinājās 116. reizi.

Pakrojas muižas festivāla apmeklētāji šokā: akrobāte nokrīt no 9 metrus augstām šūpolēm 3
"Mēs laimīgi!" - Elmārs Tannis iestūrē laulības ostā
Tīna Graudiņa: "Esam izmirkuši līdz vīlītēm, un ir auksts, slapjš, taču ļoti motivējoši" 1