Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: mazais dambretes čempions pēc Rinkēviča sakaušanas izaicina citas Latvijas slavenības uz dueli 1

Citi sporta veidi
29. februārī 16:31 2024. gada 29. februārī 16:31
  Jauns.lv
Pēc vēsturiskas uzvaras dambretē ar valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču, Latvijas, pasaules un Eiropas līmeņa spēļu čempiona titulu ieguvējs Maksims Novickis izaicina pārējās Latvijas slavenības uz dambretes spēli, lai ne tikai popularizētu šo sporta veidu, bet parādītu arī citiem jauniešiem, ka izvirzītie mērķi piepildās darot!  

“Latvijai ir daudz sasniegumu dambretē. Vēlos, lai par šo sporta veidu un sportistu sasniegumiem uzzinātu pēc iespējas vairāk cilvēku. Par ko es sapņoju jau tagad? Es vēlētos uzspēlēt ar Jums vienu partiju dambretē. Ko teiksiet?” savās vēstulēs norāda jaunais dambretists  Maksims Novickis.


Vēstules ar aicinājumu piedalīties dambretes spēlē drīzumā tiks nosūtītas  jaunajam un talantīgajam basketbolistam Artūram Žagaram, grupai “Prāta vētrai”, sociālo tīklu satura veidotājam Andrejam Černuckim, futbola tiesnesim Andrejam Treimanim, restorāna “Max Chekot” šefpavāram Maksimam Cekotam, Latvijas bankas prezidentam Mārtiņam Kazākam, raidījuma “Panorāma” vadītājam Jānim Gestem, maestro Raimondam Paulam, veselības ministram Hosamam Abu Meri, raidījuma vadītājam Vadimam Radionovam, viesnīcas “Kempinski” direktorei Karmenai Mautnerei  un raidījuma “Tutas Lietas” galvenajiem varoņiem, kā arī Ropažu novada pašvaldības vadītājai Vitai Paulānei, aktrisei Čulpanai Hamatovai un skriešanas maratona “Stirnu Buks”  dibinātājam Rimantam Liepiņam.

Maksims aicina savus sekotājus ieteikt to Latvijas slavenību, kura ir gatava pieņemt izaicinājumu un mērīties spēkos dambretes spēlē.

Maksims Novickis. ir daudzkārtējs Latvijas un starptautisku dambretes sacīkšu uzvarētājs. 

 

Citi šobrīd lasa

Kā nepieļaut vēzi? Onkoloģe uzsver vienu ļoti svarīgu aspektu 3
"Pazīstamiem žurnālistiem neprasu apliecības!" Kā Kūtri iemānīja intervijā ar Kremļa mediju tepat Rīgā 3
ASV notiesā māti, kura pirms 40 gadiem mežā pameta savu meitiņu
Pievienot komentāru