Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Jauns.lv

Cilvēki sāk pulcēties pie Brīvības pieminekļa hokejistu sveikšanai; policija slēgs satiksmi Rīgas centrā

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sabiedrība
29. maijā 10:57 2023. gada 29. maijā 10:57
  Jauns.lv
Latvijas vīriešu hokeja izlase pēc sekmīgākā starta pasaules čempionātu vēsturē šodien atgriezīsies Rīgā. Latvijas izlases sagaidīšana pie Brīvības pieminekļa plānota aptuveni plkst.13. Latvijas izlases sveikšanas pasākuma norises laikā Rīgā ierobežos satiksmi, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Šodien no plkst.12 līdz pasākuma norises beigām slēgs transportlīdzekļu satiksmi Raiņa bulvāra posmā no Valdemāra līdz Barona ielai, Aspazijas bulvāra posmā no Barona ielas līdz Kaļķu ielai un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra posmā no Valdemāra ielas līdz Kaļķu ielai.

Foto: Jauns.lv

Tāpat noradītajā laika periodā minētajos ielu posmos slēgs sabiedriskā transporta satiksmi, novirzot to pa tuvējiem apvedceļiem.

No plkst.12 līdz pasākuma norises beigām nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs peldlīdzekļu satiksmi Rīgas kanālā, posmā no Bastejkalna tilta līdz tiltam pie Latvijas Nacionālās Operas un baleta.

Foto: Jauns.lv

Tāpat pasākuma norises vietās aizliegs elektroskrejriteņu, velosipēdu, velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksmi.

Slēgto ielu rajonā satiksmi regulēs Valsts policija.

Citi šobrīd lasa

53 gadus vecā Klaudija Šīfere pirmo reizi piecu gadu laikā izgājusi uz mēles skatē. Un izskatījās satriecoši!
Slēpošanas federācijas prezidente ķērusies pie Putina nodevējas Isinbajevas: lai aizver muti un dzīvo savā Spānijā
Medvedevs paziņo par Krievijas gatavību karam ar NATO 2
Pievienot komentāru