Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12. februārī atcelti divi zīmola "Ecolines" reisi. (Foto: Ieva Leiniša/LETA)

Visā Latvijā pirmdien atcelti vairāki autobusu reisi

Sabiedrība
12. februārī 08:04 2024. gada 12. februārī 08:04
  Jauns.lv/LETA
Pirmdien visā Latvijas teritorijā atcelti vairāki autobusu reisi, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.

Sliktu laikapstākļu dēļ pirmdien, 12. februārī, ir atcelts zīmola "Ecolines" reiss Ezere-Ruba-Auce-Rīga, kas bija plānots plkst.6.50, kā arī reiss Rīga-Ventspils, kas plānots plkst.8.40, savukārt autobusu šofera trūkuma dēļ kompānija ir atcēlusi reisu Rīga-Smiltene-Gulbene-Balvi, kas plānots plkst.8.30.


Savukārt SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" šoferu trūkuma dēļ pirmdien ir atcēlusi sešus reisus - reisu Vārpa-Basi-Kuldīga, kas plānots plkst.7.15, reisu Brocēnu centrs-Saldus, kas plānots plkst.7.15, reisu Saldus-Blīdene-Kaķenieki-Biksti-Blīdene, kas plānots plkst.7.30, reisu Kuldīga-Skrunda, kas plānots plkst.7.35, reisu Skrunda-Kuldīga, kas plānots plkst.8.40, kā arī reisu Priedaine-Mežvalde, kas plānots plkst.9.30.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Citi šobrīd lasa

Ārsti dalās ir trim retāk zināmām zarnu vēža pazīmēm, ko nedrīkst ignorēt
FOTO: draugu, radu un kolēģu lokā reperis Gustavo prezentē savu autobiogrāfiju
FOTO: "Lidl" atklājis savu 30. veikalu Latvijā; pirmais apmeklētājs rindā gaidījis kopš pusnakts 3
Pievienot komentāru