Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Nenovērsies! Atbalsti un iesaisties!

Izstrādāts īpašs atbalsta materiāls bērniem, kuru vecāki nonākuši cietumā

Ieslodzījuma vietu pārvalde ir izveidojusi praktisku atbalsta materiālu ilustrētas grāmatiņas formātā bērniem, kuru vecāki izcieš sodu ieslodzījuma vietā. Šis ir pirmais šāda veida materiāls, kas paredzēts gan bērniem, gan pieaugušajiem , lai sniegtu praktiskus padomus, kā risināt sarunas ar bērnu situācijās, kad kāds no vacākiem ir nonācis ieslodzījumā . Grāmatiņas satura autors ir pusaudžu psihoterapeits Nils Konstantinovs.

2023. gada 13. decembrī

Brīvprātīgais darbs ar cietumniekiem ieslodzījuma vietās. Kāpēc tas svarīgs ne vien ieslodzītajiem, bet sabiedrībai kopumā?

No 6. novembra portālā JAUNS.LV mēneša garumā sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi norisināsies informatīvā kampaņa “Nenovērsies! Atbalsti un iesaisties! #Resocializācija”. Kampaņas mērķis ir mazināt sabiedrības aizspriedumus pret bijušajiem ieslodzītajiem un skaidrot valsts un pašvaldības iestāžu, ģimenes locekļu, uzņēmēju, brīvprātīgo darbinieku un plašākas sabiedrības lomu ieslodzīto personu sekmīgā resocializācijā un recidīva novēršanā. Šodien uz sarunu aicinājām brīvprātīgo koordinatori ieslodzījuma vietās – Lāsmu Kokoreviču!

2023. gada 4. decembrī