Auto ziņas: pārvadātāji tiekas "Continental" kravas auto road šovā

Auto un tehnoloģijas
2023. gada 25. maijā 12:47 2023. gada 25. maijā 12:47
  Jauns.lv
Maija viducī "Autoriepu Nama" pagalmā Ziepniekkalna ielā Rīgā bija novērojama neparasta rosība. Latvijā bija ieradies īpaši būvēts "Continental" demonstrācijas kravas auto sastāvs, turklāt Latvija kļuva par pirmo no 35 Eiropas valstīm, ko divos gados paredzēts apmeklēt ar šo ceļojošo ekspozīciju.

Puspiekabē - furgonā uzstādīta interaktīva "Continental" kravas auto un komercauto riepu izstāde. Tur apskatāmas ne tikai jaunākās kravas auto un komercauto riepas, bet arī dažādi digitālie risinājumi, piemēram, "Continental" izstrādāta riepu monitoringa sistēma. Nelieli devēji, kas tiek pielīmēti riepas iekšpusē, nodod informāciju par riepas temperatūru un spiedienu tieši uz vadītāja mobilo tālruni, ja nepieciešams.

Izstādē apskatāmas ne tikai jaunākās kravas auto un komercauto riepas, bet arī dažādi digitālie risinājumi. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Uzskatāmībai "Continental" piedāvā piemēru - pārvadājumu kompāniju ar 80 kravas auto un 30 mikroautobusiem. Cik daudz degvielas un atttiecīgi naudas tā varētu ietaupīt, izvēloties jaunākās riepu tehnoloģijas no "Continental"? 91 000 litru dgvielas jeb 165 000 eiro gadā.

Citi šobrīd lasa

Adriana Miglāne tagad strādā bērnudārzā un alimentos no bijušā vīra saņem vien 150 eiro mēnesī
Šokējošas ziņas Rusiņa lietā. Mirušās sievietes kaimiņiene palīdzēja slepkavam izsekot upuri
Miljardiera Bezosa līgavas satriecošais (un arī mulsinošais) stils. Dziļi dekoltē, mežģīnes un sudrabs
Pievienot komentāru