Auto ziņas: Kāds ir jaunais "Volkswagen Passat"?

Auto un tehnoloģijas
28. martā 09:33 2024. gada 28. martā 09:33
 
Ziņu
nodaļa
| Jauns.lv
Jaunais "Volkswagen Passat" bija un ir gada gaidītākais D segmenta modelis, kas turpmāk būs tikai universāļa izpildījumā. Pats galvenais, ka jaunais Passat būs ļoti “gardi” aprīkots un tas lieliski brauks.

Katram uzreiz redzams ka jaunā "Passat" dizains atšķiras no iepriekšējās paaudzes. Un šim dizainam ir gan piekritēji, gan pretinieki, tātad vienaldzīgo nav. Lai vai kā, automašīna izskatās majestātiski un prestiži. Un kā nu nē, ja šis ir pirmais modelis Passat pusgadsimtu garajā vēsturē, kas pārsniedzis 4,9 metru garumu.

"Passat" tomēr būs arī mazliet elektromobilis. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Jaunais "VW Passat" ražots uz vienas platformas ar jauno "Škoda Superb", turklāt vienā un tajā pašā rūpnīcā Bratislavā, Slovākijā. Patīkami, ka titulmarkas veidotāji bez kautrēšanās pārņēmuši daudz ko noderīgu no "Škoda Simply clever" risinājumiem. Taču "Passat" tomēr ir grupas flagmanis, tāpēc tam ir dažas pat tuvākajiem radiem nesasniedzamas detaļas.

Motorizācijas programma ietver gan benzīna, gad dīzeļmotorus. Pamatmotora funkcijas pildīs 150 ZS jaudīgais 1,5 eTSI benzīnmotors, turpretim 2 litru TDI dīzeļmotori būs ar 3 dažādām jaudām. Jaudīgākā no tām, proti, 193 ZS dīzelis, kā arī otrs 266 ZS divu litru benzīna turbomotors tiks komplektēts kopā ar 4MOTION pilnpiedziņas sistēmu. Bez tam, ar laiku - būs pat lādējamais hibrīds, kas elektriski spēs veikt līdz 100 km. Tādējādi "Passat" tomēr būs arī mazliet elektromobilis. Visas dzinēja versijas aprīkotas ar DSG pārnesumkārbu, kas vadāma ar sviru zem stūres - un zināt, tas ir ļoti ērti.

Citi šobrīd lasa

FOTO: padomju laikos nopostītajos "Vācu kapos" uzietas kultūrvēsturiskas vērtības
Kā izskatās Viktorijas Bekhemas jaunākā māsa, kas strādā autostāvvietā un izvairās no publicitātes
"Viņš pat īsti nepaspēja pamosties..." Ivara Lūša mīļotā par režisora dzīves pēdējiem mirkļiem
Pievienot komentāru