Amerikāņu aktrise Šārona Stouna. (Foto: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock/ Vida Press)

65 gadus vecā Šārona Stouna ir gatava vasarai un parāda sevi miniatūrā bikini

Slavenības
2023. gada 26. maijā 06:57 2023. gada 26. maijā 06:57
  Jauns.lv
Filmas “Pamatinstinkts” zvaigzne ir sajūsminājusi fanus ar savu vasarīgo “Instagram” ierakstu. 65 gadus vecā Šārona Stouna parādījusi, ka viņas augums aizvien lieliski izskatās bikini.

“Pamatinstinkta” zvaigzne Šārona Stouna sajūsminājusi fanus ar savu jaunāko “Instagram” publiskoto fotogrāfiju, kur parādīta viņas apbrīnojamā figūra.

65 gadus vecā aktrise izskatījās tā, it kā vecumam nebūtu pār viņu varas. Viņa parādījusi savu aizvien jaunavīgo augumu 3,7 miljoniem sava “Instagram” konta sekotāju un paziņojusi, ka ir “gatava vasarai”.  

“Zelta globusa” balvas laureāte selfijam pozējusi zaļā bikini ar dzīvnieku raksta apdruku un saulesbrillēs.

Šāronas fani nevilcinājās, lai komentāros izteiktu savu sajūsmu un paslavētu aktrises brīnišķīgo figūru.

Kāds fans komentēja: “Jāāāāāāā, karaliene. Nedomāju, ka jūs jebkad būtu bijusi jutekliskāka.”

Otrs rakstīja: “Ikona, ja jūs jautāsiet mums.”

“Kā apsēsts ar jums,” sajūsminājās trešais.

Vēl kāds piebilda: “Šāron, jūs izskatāties fantastiski jebkurā vecumā. Turpiniet darīt savu un neklausieties neviena nīdēja viedoklī.  Jūs izskatāties fantastiski, lieliskā formā un veselīgi.”

Piektais rakstīja: “Ikona! Man 12. jūnijā apritēs 54, un jūs esat mana iedvesma!”

Šā gada martā aktrise atsauca atmiņā laikus, kad savas karjeras sākumā filmējot seksa ainas, uzņemšanas laukumā bijusi tikai “vīriešu ieskauta”. Viņa arī piebildusi, ka filmēšanas laukumā reti bijušas citas sievietes.

Uzstājoties Ņujorkas “Women In Film & Television Muse Awards” svinīgajā pusdienās, Šārona sacīja: “Kad es devos uz filmēšanas laukumu, man līdzās bija 300 vīriešu. Par maniem matiem, grimu un apģērbiem atbildēja vīrieši, kad es piedalījos seksa ainas. Bija tikai vīrieši un es.”

Šārona Stouna filmā “Pamatinstinkts” (1992). (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

“Reizēm es lūdzu garderobes pārzinei, kas bija sieviete, vai viņai nebūtu iebildumu uzkavēties filmēšanas laukumā, kamēr es piedalos šajās ainās.”

“Dažkārt, kad filmēšanas laukums nebija sakārtots, es dzirdēju kādu aktieri sakām – ‘Vai tu vari paiet malā? Es neredzu viņas pupus.’”

Stouna piebilda, ka laiki, par laimi, ir mainījušies: “Viss ir mainījies, un tagad pie filmām strādā sievietes, par ko esmu patiešām pateicīga.”

Citi šobrīd lasa

"Gustavo ar savu Dieva kompleksu ir aizgājis pārāk tālu," - Raimonda Paula mazmeitai arī ir kas sakāms par vectēvam "nozagto" dziesmu 9
Jemenas teroristu dēļ “Rimi” radies maisu deficīts
13 gadus vecai meitenei skolas ekskursijā Polijā sākas dzemdības
Pievienot komentāru