VIDEO: Katy Tindemark veic īpašu rituālu un atklāj slēptākās vēlēšanās - viņa grib savam miljonāram dāvāt bērnu

Trakā pasaule
2. aprīlī 12:55 2024. gada 2. aprīlī 12:55
 
Izklaides
nodaļa
| Jauns.lv
Šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Katy Tindemark kopā ar draudzeni pastaigas laikā nolemj uzkāpt skatu tornī. Kā jau meiteņu kompānijā mēdz notikt, Katy nolemj veikt rituālu veiksmes piesaistīšanai - uzrakstīt uz lapām visas savas lielākās vēlmes, tās sadedzināt un aizpūst pasaulē, lai tas viss manifestētos.

Katy neslēpj, ka labprāt pārceltos uz dzīvi Spānijā, taču viņas sarakstā ir vēl kādas vēlēšanās. Izrādās, ka viena no lielākajām Katy vēlmēm ir ne tikai apprecēties, bet arī dzemdēt vēl vienu bērniņu, tikai šoreiz savam draugam - miljonāram.

“Gribu kļūt par sievu tieši manam vīrietim. Man ļoti negribētos viņu pazaudēt. Es arī gribētu no viņa bērnu. Tā ir normāla vēlme jebkurai sievietei, kurai ir labs vīrietis. Tā nav uzbāzīga ideja, bet ja Dieviņš dotu vēl vienu bērniņu, es būtu ļoti laimīga. Varbūt tad man nebūtu tik daudz stulbuma galvā kā tagad!” prāto Katy.

Saistītās ziņas

Miljonāra mīļotā Katy Tindemark ne reizi vien ņēmusi ātros kredītus
Zināms, kas ir Katy Tindemark bagātais un krietni vecākais mīļotais
Aldis Gobzems soctīklos atrāda Katy Tindemark kailfoto. Bildes nākušas no bijušā mīļotā, pārliecināta ir viņa

Pēc vēlmju nolasīšanas Katy ierosina, ka viņām, kā jau īstām raganiņām, ir jāsadedzina šīs lapas, lai viss uzrakstītais piepildītos.

Citi šobrīd lasa

Kā izskatās Viktorijas Bekhemas jaunākā māsa, kas strādā autostāvvietā un izvairās no publicitātes
Krievija piešķir patvērumu Hitlera aizstāvei
Vācijā sola 9000 eiro mēnesī par gulēšanu