Velsas princese Ketrīna. (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

Princese Ketrīna atklāt vēža diagnozi bijusi spiesta noplūdināto medicīnisko dokumentu dēļ

Slavenības
2. aprīlī 15:55 2024. gada 2. aprīlī 15:55
 
Izklaides
nodaļa
| Jauns.lv
Velsas princese Ketrīna bijusi spiesta atklāt savu vēža diagnozi pēc tam, kad draudēja ziņu noplūde par viņas slimību, apgalvojuši avoti.

Šā gada 22. martā Velsas princese uzrunāja sabiedrību video vēstījumā, kurā atklāja, ka viņai diagnosticēts vēzis un šobrīd tiek veikta “profilaktiskā ķīmijterapija”. Ketrīna neprecizēja, kāda tipa vēzis atklāts un kādā stadijā tas ir, taču viņas vaļsirdīgā atzīšanās sekoja pēc nedēļu ilgām baumām par princeses veselības stāvokli.

Taču tiek ziņots, ka Kensingtonas pils pamudinājusi Ketrīnu nākt klajā ar oficiālu paziņojumu, jo viņu rīcībā bija nonākusi informācija par to, ka nezināms cilvēks piekļuvis princeses medicīniskajiem dokumentiem. Lai apsteigtu to publiskošanu, ticis pieņemts lēmums par Ketrīnas video uzrunu tautai, izdevumam “Daily Mail” pastāstījis kāds karaļnamam pietuvināts avots.

Ar karalisko pāri sazinājās Ketrīnas diagnozes jautājumā un Velsas princim un princesei neatlika nekas cits, kā publiskot savu stāstu, vēstīts “Daily Mail” publikācijā.

Šobrīd nav zināms, kurš ir atbildīgs par noplūdi un vai šī informācija iegūta Ketrīnas uzturēšanās laikā Londonas klīnikā šā gada janvārī vai citur.

Velsas princese galu galā publiskoja savu diagnozi pēc tam, kad sociālie mediji bija pārpludināti ar sazvērestības teorijām un baumām par viņas veselības stāvokli pēc ilgstošās prombūtnes no sabiedrības.

Iepriekš izskanēja informācija, ka princese tik ilgi vilcinājusies ar diagnozes paziņošanu, lai pienācīgi sagatavotu savus bērnus. Uz jautājumu, kāpēc karaļnams nav nācis klajā ar paziņojumu agrāk, Kensingtonas pils pārstāvis publiski atbildējis: “Princese vēlējās dalīties ar šo informāciju, kad viņa un princis juta, ka viņiem kā ģimenei tas ir piemērots laiks.”

Saistītās ziņas

Kensingtonas pils sniedz atbildes uz jautājumiem par princeses Ketrīnas vēža diagnozi 1
Princis Viljams un princese Ketrīna beidzot pārtrauc klusēšanu un atspēko baumas par šķiršanos
Sazvērestības teorijas par to, kur un kāpēc pazudusi princese Ketrīna

Joprojām nav atklāts, kāda vēža forma diagnosticēta Ketrīnai, taču Kensingtonas pils apgalvo, ka princese ir labā noskaņojumā un pozitīvi domā par atveseļošanos. Ketrīna teic, ka ar katru dienu kļūstot aizvien stiprāka.

Karalis Čārlzs, kuram tika diagnosticēts vēzis šā gada februārī, “lepojoties ar savu mīļo vedeklu un slavējot viņu par drosmi” runāt par ārstēšanos. Dažu pēdējo dažu nedēļu laikā karalis uzturot īpaši ciešu sakni ar Ketrīnu.

Dažas dienas pirms Ketrīnas video uzrunas izdevums “Daily Mail” informēja, ka Londonas klīnikā noticis drošības pārkāpums un piekļūts princeses medicīniskajiem dokumentiem.

Zinātājs norādījis, ka par to trauksmi sacēlusi karaliskā ģimene un nekavējoties uzsākta izmeklēšana.

Kensingtonas pils no komentāriem pagaidām atturējusies.

Citi šobrīd lasa

FOTO: padomju laikos nopostītajos "Vācu kapos" uzietas kultūrvēsturiskas vērtības
6 iemesli, kāpēc pēdas rauj krampī
Kā izskatās Viktorijas Bekhemas jaunākā māsa, kas strādā autostāvvietā un izvairās no publicitātes
Pievienot komentāru