Zalcburgas "Red Bull" kļūst par 24 hokeja komandu turnīra "Eiropas trofeja" uzvarētāju

Hokejs
2011. gada 19. decembrī 11:03 2011. gada 19. decembrī 11:03

Zalcburgas ''Red Bull'' svētdien Vīnē kļuva par 24 hokeja komandu turnīra ''Eiropas trofeja'' uzvarētāju, kad finālspēlē ar 3:2 pārspēja Helsinku ''Jokerit'', liecina organizatoru informācija.

Zalcburgā un Vīnē notikušajā sacensību finālturnīrā - ''Red Bulls Salute'' iekļuva pa divām labākajām komandām no četrām divīzijām, kurās augusta beigās un septembra sākumā notika priekšsacīkstes, jo turnīrs ir arī kā Eiropas klubu komandu sagatavošanās saviem nacionālajiem čempionātiem.

Spēlē par trešo vietu Zviedrijas klubu cīņā ''Lulea HF'' ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja ''Linkoping''.

Turnīrā startēja septiņas komandas no Čehijas, pa sešām no Somijas un Zviedrijas, pa divām no Vācijas un Austrijas un viena Slovākijas komanda.