Latvijas U-21 futbolistiem neizšķirts pret Moldovu

Futbols
2010. gada 7. septembrī 20:53 2010. gada 7. septembrī 20:53

Latvijas U-21 izlases futbolisti otrdien Slokas stadionā Jūrmalā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Moldovas vienaudžiem 2011. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pēdējā cīņā, informē Latvijas Futbola federācija.

Spēles rezultātu pirmā puslaika 35. minūtē atklāja viesi, kad precīzi sita Dmitrijs Vornišels, savukārt izlīdzinājumu laukuma saimnieki panāca spēles 80. minūtē, kad bumbu savos vārtos iesita moldāvs Štefans Karaulans.

Latvijas U-21 izlase turnīru beidza ceturtajā vietā ar 13 punktiem, bet Moldova ar 14 punktiem ieņēma trešo vietu. Izredzes iekļūt nākošajā kārtā - izslēgšanas mačos - Latvijas komandai nebija jau pirms otrdienas spēles.

A grupas vadībā ar 24 punktiem ir Rumānija, 21 punkts ir Krievijai. Šīs abas komandas spēlēs vēlāk otrdien. Tālāk seko Moldova (14), Latvija (13), Fēru salas (11), un Andora (1).