Somijas hokejisti apspēlē Baltkrieviju

Sports
2010. gada 15. maijā 00:06 2010. gada 15. maijā 00:06

Somijas izlase piektdien pasaules čempionātā (PČ) hokejā ar 2:0 uzvarēja Baltkrieviju, liecina organizatoru informācija.

Abus vārtus somi guva otrajā trešdaļā. Jau ziņots, ka agrāk piektdien citā E grupas spēlē Dānija ar 6:0 sensacionāli uzvarēja Slovākiju visus vārtus gūstot pirmajās 14 minūtēs.

Pa 6 punktiem ir Krievijai, Dānijai un Somijai, pa 3 punktiem Vācijai un Slovākijai, bet Baltkrievijai punktu nav. Krievija un Vācija aizvadījusi tikai divas spēles otrā posma ieskaitē.

F grupā vakara spēlē Latvija ar 2:4 zaudēja Zviedrijai, savukārt Kanāda pirms tam ar 12:1 sagrāva Norvēģiju.

Kanādai, Šveicei un Zviedrijai ir pa 6 punktiem, Čehijai un Norvēģijai pa 3, bet Latvijai punktu nav. Šveice un Čehija aizvadījušas vienu spēli mazāk nekā konkurentes.

Ceturtdaļfinālam kvalificēsies pa četrām labakajām komandām no katra sešinieka.