Latvijas hokejam jauns Ivanāns, Kulda izkaujas NHL pārbaudes spēlē

Hokejs
2009. gada 18. septembrī 09:20 2009. gada 18. septembrī 09:20

Latvijas hokejists Artūrs Kulda izkāvās NHL pārbaudes spēlē, kurā viņa pārstāvētā Atlantas „Thrashers” viesos ar 0:5 zaudēja Našvilas „Predators”, informē līga.
Artūrs Kulda „noliek” Kodiju Fransonu uz ceļiem.

Kulda ar Kodiju Fransonu kāvās, kad līdz cīņas beigām bija atlikušas desmit minūtes, un kad rezultāts jau bija 5:0 pretinieku labā. Par kautiņu Latvijas aizsargs nopelnīja piecas soda minūtes, bet vēl četras par citiem pārkāpumiem viņam jau bija pirms tam.

Lai gan deviņas minūtes nācās nosēdēt uz sodīto soliņa, kopumā Kulda laukumā pavadīja 17 minūtes un 54 sekundes, nedaudz uzspēlējot arī vairākumā un mazākumā. Spēli viņš beidza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Citā ceturtdien notikušā pārbaudes spēlē Dalasas „Stars” bez Kārļa Skrastiņa sastāvā ar 1:3 zaudēja Kolorādo „Avalanche”, bet Filadelfijas „Flyers”, kuras sastāvā cenšas iekļūt Oskars Bārtulis, ar 0:4 zaudēja Toronto „Maple Leafs”.

Artūrs Kulda izkaujas NHL pārbaudes spēlē (kautiņš no 1:37) – video: