Aleksejs Kaļužnijs/Foto: dinamomoscow.ru

Rīgas neveiksminieku salīdzina ar Mourinju

Hokejs
2009. gada 20. aprīlī 16:02 2009. gada 20. aprīlī 16:02

Vienu no Baltkrievijas hokeja izlases līderiem Alekseju Kaļužniju joprojām uztrauc tas, kā 2005. gadā pēc olimpiskā kvalifikācijas turnīra Rīgā apgājās ar izlases galveno treneri Mihailu Zaharovu.

Toreiz Latvijas izlase, vēl piecas minūtes pirms spēles beigām zaudējot ar 2:4, guva trīs vārtus un izcīnīja ceļazīmi uz Turīnas olimpiskajām spēlēm. Savukārt M. Zaharovs bija tā apjucis, ka nepieprasīja pat pusminūtes pārtraukumu. Pēc šī zaudējuma treneris tika atstādināts no amata. Šobrīd M.Zaharovs trenē Baltkrievijas čempionavienību Minskas „Junostj”.

A.Kaļužnijs, kurš šosezon bija viens no hokeja kluba Maskavas „Dinamo” rezultatīvākajiem spēlētājiem, intervijā laikrakstam „Sovestskaja Belorussija” atzīmējis: „Zaharovs, neraugoties uz kritiku, gadu no gada apliecina savu augsto līmeni. Varbūt tas būs par skaļu teikts, bet es viņu salīdzinātu ar Žozē Mourinju – ļoti daudzi viņu ciena, daudzus viņš tracina, bet viņš tik un tā ir labākais.”

kasjauns.lv/Foto:dinamomoscow

Gribi nodzīvot līdz 100 gadiem? Ārsti iesaka ēst šos piecus produktus
Nepalaid garām! Muzeju nakts visā Latvijā
Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš kategoriski izteicies par iespēju kādreiz spēlēt Krievijā