Neilands izcīna uzvaru "60th Grand Prix de Wallonie" viendienas sacensībās. (Foto: AFP/Scanpix)

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands uzvar prestižās sacensībās

Citi sporta veidi
2019. gada 18. septembrī 19:25 2019. gada 18. septembrī 19:25

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands no kontinentālās komandas "Israel Cycling Academy" trešdien izcīnīja uzvaru "60th Grand Prix de Wallonie" viendienas sacensībās.

Sportistiem trešdien bija jāveic 205,9 kilometrus gara distance ar dažiem pauguriem. Visātrāk to paveica Neilands, otrais palika beļģietis Jaspers Stujvens ("Trek - Segafredo"), bet trešo vietu izcīnīja viņa tautietis Jaspers De Bujsts ("Lotto Soudal"). Neilands arī nopelnīja 125 UCI punktus.

Neilands šosezon triumfēja Ungārijas tūrē un bija piektais vienā no "Giro d'Italia" velobrauciena posmiem, kā arī iekļuva kopvērtējuma trijniekā sacensībās Spānijā un Norvēģijā.

Iepriekš jau ziņots, ka viņš būs viens no Latvijas pārstāvjiem septembra pēdējās nedēļās gaidāmajā pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā, kurā startēs arī Toms Skujiņš un Emīls Liepiņš.