Edijs Pālens/LETA

TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik" lūkos sākt uzvaru sēriju

Hokejs
2021. gada 14. oktobrī 18:00 2021. gada 14. oktobrī 18:00
  Jauns.lv
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada savā laukumā pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik" lūkos izcīnīt otro panākumu pēc kārtas. Mača sākums 19:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Rīgas "Dinamo" pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik" lūkos sākt uzvaru sēriju

Spēles statistika 21:49

Metieni 41-70, metieni vārtu rāmī 22-38, iemetieni 26-25, bloķēti metieni 18-8, spēka paņēmieni 10-13, soda minūtes 8-6.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs 16. oktobrī izbraukumā pret Mika Indraša pārstāvēto Podoļskas "Vitjaz".

Spēle beigusies, "Dinamo" - "Ņeftehimik" 4:3 21:44

Sešas sekundes pirms spēles beigām pēc Hudāčeka metiena atkal glābj Matsons.

Šī uzvara rīdizniekiem ar 17 punktiem ļauj panākt astotajā vietā esošo  "Torpedo" komandu

59. minūte 21:41

"Dinamo" droši un precīzi neitralizē viesu uzbrukumus. Viesi maina vārtsargu pret sesto spēlētāju.

Vārti! "Dinamo" - "Ņeftehimik" 4:3 21:35

55. minūte. Sekstons ar izcilu piespēli šķēersām zonai pretējā laukuma malā atrod Gaļimovu, kurš raida ripu vārtu tukšajā stūrī. Intriga ir atpakaļ.

53. minūte 21:32

"Ņeftehimik" spēlē pilnā sastāvā.

Vārti! "Dinamo" - "Ņeftehimik" 4:2 21:32

53. minūte. Skvorcovs un Kulda aizskrien pretuzbrukumā "2 pret 1", Skvorcovs met ripu tukšajā tuvajā stūrī. "Dinamo" izmanto viesu aizsargu kļūdu.

53. minūte 21:30

Jeļisejevs riskanti nospēlē uz zilās līnijas, ripu pārķer Šafiguļins, kuram izgājienā vienam pret Matsonu neizdodas apspēlēt vārtsargu.

Noraidījums "Ņeftehimik" 21:28

51. minūte. Par klupināšanu divas minūtes Hafizovam. Noteikums pretinieka zona noteikti atvieglo rīdzinieku ceļu pēc diviem punktiem šovakar.

47. minūte 21:23

"Dinamo"pilnā sastāvā. Poirjē ar Karjalainenu aizskrien pretuzbrukumā, soms labā pozīcijā netrāpa pa ripu.

Noraidījums "Dinamo" 21:20

45. minūte. Par pretinieka turēšanu noraidīts Poirjē.

43. minūte 21:16

Atkal periodu aktīvāk sāk viesi, atkal glābj Matsons. Pēc Matjakina metiena no vārtu priekšas ripa trāpa pa rīdzinieku vārtsarga nūjas kātu.

Sācies 3. periods 21:12
Kontinentālās hokeja līgas spēle starp Rīgas "Dinamo" un Ņižņekamskas "Ņeftehimik" komandām ''Arēnā Rīga''. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

Otrā perioda statistika 20:59

Beidzies otrais periods 20:56

Vairākumu izmantot neizdodas, lai gan iespējas bija.

Noraidījums "Ņeftehimik" 20:53

38. minūte. Par pretinieka grūdienu pretinieka zonā noraidījumu nopelna Šafiguļins. Laba iespēja perioda beigās atjauot divu vārtu pārsvaru.

Vārti! "Dinamo" - "Ņeftehimik" 3:2 20:48

36. minūte. Hudāčeks un Hairuļins skaisti izspēlē ātru pretuzbrukumu līdz metienam tukšos vārtos. Hairuļinam tie ir astotie vārti šosezon.

36. minūte 20:46

"Dinamo" iztur ļoti smagas minūtes mazākumā.

34. minūte 20:42

"Ņeftehimik"  nosvin vārtu guvumu momentā, kad ripa lidoja garām vārtiem un uzkrīt uz vārtu tīkla no ārpuses. Vēl nedaudz vairāk par minūti mazākumā.

Otrdien rīdzinieki mājās uzvarēja Novosibirskas "Sibirj" ar rezultātu 4:1, revanšējoties par zaudējumu izbraukumā. "Dinamo" labā divus vārtus guva Emīls Puarjē.

Pēdējā aizvadītajā spēlē "Ņeftehimik" ar rezultātu 6:3 uzvarēja Helsinku "Jokerit". Pirms tam Ņižņekamskas vienībai bija pieci zaudējumi pēc kārtas.

Pēc šīs spēles Rīgas komanda dosies izbraukumā uz Podoļsku, kur spēkosies ar Mika Indraša pārstāvēto "Vitjaz", bet pēc tam atgriezīsies uz vienu mājas spēli pret Magņitogorskas "Metallurg".

Rīgas "Dinamo", izcīnot 15 punktus 17 aizvadītās spēlēs, ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Ņižņekamskas vienība Austrumu konferencē ieņem septīto vietu ar izcīnītiem 14 punktiem 16 spēlēs.

Abas komandas KHL tikušās 25 reizes, no kurām 12 reizes Rīgas vienība uzvarējusi pamatlaikā, bet pa vienai uzvarai izcīnījusi papildlaikā un pēcspēles metienos.

"Dinamo" traumēto spēlētāju sarakstā ir divi spēlētāji - Frenks Korado un Rūdolfs Červenijs. Viesu rindās traumēto sarakstā nav neviena spēlētāja.

"Kāja cilvēkam pilnībā sadragāta!" baisa avārija Purvciemā; cietušais slimnīcā smagā stāvoklī