Edijs Pālens/LETA

TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" pret spēcīgo Magņitogorskas "Metallurg" centīsies turpināt uzvaru sēriju

Hokejs
2021. gada 19. oktobrī 18:00 2021. gada 19. oktobrī 18:00
  Jauns.lv
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas 20. spēli aizvadīs savā laukumā pret spēcīgo Magņitogorskas "Metallurg" komandu. Mača sākums 19:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Nākamā spēle Čerepovecā 22:10

"Dinamo" sezona turpināsies 22. oktobrī izbraukumā Čerepovecā pret "Severstaļ" komandu.

2021. gada 19. oktobrī 22:07

Šovakar no 2:4 saglābtais punkts "Dinamo" ļauj saglabāt vietu labāko astotniekā.

Spēle beigusies, "Metallurg" uzvara 22:05

Dārziņš neapspēlē vārtsargu.

Aizsargs Jakovļevs ar metienu pārspēj Mahovski. Divi punkti brauc uz Magņitogorsku.

Pēcspēles metieni 22:04

Červenijs ietur pauzi un skaisti apspēlē vārtsargu. 1:1.

Lapsiks ilgi māna un neapspēlē Mahovski

Pēcspēles metieni 22:03

Karsums met garām, Korostiļovs met garām. Joprojām 0:0.

Šinkaruks netrāpa vārtos.

Čibisovs pārspēj Mahovski. 0:1

Pēcspēles metieni 22:02

Poirjē neapspēlē Zagiduļinu. 0:0

Mahovskis iztur pauzi, atvaira Goldobina metienu. 0:0

Pagarinājums beidzies 21:59

Pēdējā minūtē vairākas labas iespējas "Dinamo", Zagiduļins glābj pēc Dārziņa metiena.

Pagarinājums 21:56

62. minūte. Zagiduļins tver ripu pēc Poirjē metiena. Spēle turpināsies formātā "3 pret 3".

Pagarinājums 21:54

61. minūte. "Metallurg" iztur mazākumu.

Pamatlaiks beidzies 21:51

Abām komandām pa punktam. Pagarinājumā rīdziniekiem vēl 42 vairākuma sekundes formātā "4 pret 3".

Noraidījums "Metallurg" 21:49

59. minūte. Par klupināšanu divas minītes Goldobinam. "Dinamo" ir 89 sekundes pamatlaikā, lai izcīnītu uzvaru bez pagarinājuma.

58. minūte 21:47

"Metallurg" pilnā sastāvā. Vairāumā bīstamākais bija Šinkaruka metiens, kurš skāra vārtu stabu.

Noraidījums "Metallurg" 21:43

56. minūte. Par turēšanu divas minūtes Ņekoļenko. Rīdziniekiem ir iespēja pirmo reizi izvirzīties vadībā.

Vārti! "Dinamo" - "Metallurg" 4:4 21:42

56. minūte. Uzbrukumu sagriež pirmā maiņa, Dārziņš atrod brīvo Radilu, kurš met ripu starp Zagiduļina kājsargiem.

53. minūte 21:36

"Metallurg" pilnā sastāvā. "Dinamo" daudz spēlēja pretinieka zonā, bet bez reāliem vārtu gūšanas momentiem.

Noraidījums "Metallurg" 21:33

51. minūte. Ar aktīvu darbību vairākumu nopelna ceturtā maiņa (Buncis), pa klupināšanu noraidīts Zemčenoks.

Rīgas komanda ir uzvarējusi trīs pēdējās spēlēs. "Dinamo" vienu uzvaru izcīnīja izbraukumā pret Mika Indraša "Vitjaz" ar rezultātu 4:3, bet vēl divas uzvaras tika izcīnītas mājās pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik" ar 4:3 un pret Novosibirskas "Sibirj" ar 4:1.

Pēdējā aizvadītajā spēlē "Metallurg" piekāpās Ufas "Salavat Julajev" ar rezultātu 2:5, piedzīvojot tikai otro zaudējumu 18 aizvadītās spēlēs.

Pēc šīs spēles Rīgas vienība dosies izbraukumā, 22. oktobrī aizvadot spēli pret Čerepovecas "Sverstaļ", bet 24. oktobrī rīdzinieki Helsinkos tiksies ar "Jokerit" komandu.

Rīgas "Dinamo" Rietumu konferences kopvērtējumā ar izcīnītiem 19 punktiem 18 spēlēs ieņem astoto vietu, bet Magņitogorskas komanda Austrumu konferencē ar izcīnītiem 32 punktiem 18 spēlēs atrodas otrajā vietā, piekāpjoties tikai Čeļabinskas "Traktor" vienībai.

Abas komandas savā starpā KHL ir tikušās 26 reizes, no kurām astoņas reizes uzvaru svinējuši rīdzinieki.

Rīgas vienības traumēto spēlētāju sarakstā joprojām atrodas Frenks Korado. Viesu rindās traumēto sarakstā nav neviena spēlētāja.