Edijs Pālens/LETA

TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" savā laukumā lūkos uzvarēt Rietumu konferences līderus Sanktpēterburgas SKA

Hokejs
2021. gada 27. oktobrī 18:00 2021. gada 27. oktobrī 18:00
  Jauns.lv
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas 23. maču aizvada savā laukumā pret Rietumu konferences līdervienību Sanktpēterburgas SKA. Mača sākums 19:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Nākamā spēle pret Maskavas "Dinamo" 22:24

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo"aizvadīs 31. oktobrī pret Maskavas "Dinamo", tās sākums pulksten 17:00. Arī svētdien būs jāiztiek bez skatītāju atbalsta.

Play-off zona divu uzvaru attālumā 22:22

Šovakar izcīnītais punkts pret Rietumu konferences līderiem ļauj rīdziniekiem uz izslēgšanas spēļu zonu joprojām raudzīties no divu uzvaru attāluma.

Pēcspēles metieni 22:18

Pēdējā metienu sērijā neiemet ne Husnutdinovs, ne Dārziņš. Divi punkti šovakar brauc uz Sanktpēterburgu.

Pēcspēles metieni 22:17

Kuzmenko skaisti apspēlē Matsonu, Meija savu metienu neiemet. 2:3.

Pēcspēles metieni 22:16

Marčenko apspēlē Matsonu, Radilam neizdodas apspēlēt Samonovu. 2:2.

Pēcspēles metieni 22:15

Gusevs met starp kājām un trāpa. Červenijs pārliecinoši apspēlē Samonovu. 2:1.

Pēcspēles metieni 22:12

Morozovs neiemet. Kajalainens met starp Samonova kājām. 1:0.

Pagarinājums beidzies 22:11

Pēdējā minūtē spēcīgi un bīstami met Gusevs, Matsons vietā. Spēles uzvarētāju noskaidros pēcspēles metienos.

Pagarinājums 22:07

63. minūte. Arī šo pārbaudījumu "DInamo" iztur. Bravo visai komandai un jo īpaši vārtsargam Matsonam.

Noraidījums "Dinamo" 22:05

61. minūte. Rīdzinieki neveiksmīgi mnomainās un saņem divas minūtes par skaitliskā sastāva pārkāpumu brīdī, kad Radils ir devies pretuzbrukumā un var izraut uzvaru.

60. minūte 21:59

"Dinamo" iztur divas ļoti grūtas mazākuma minūtes. Spēles pamatlaiks beidzies. Rīdzinieki no 1:4 ir izcīnījuši vienu punktu un pagarinājumā cīnīsies par vēl vienu.

Noraidījums "DInamo" 21:56

58. minūte. Vēl vienu Guseva reidu uz vārtiem Cibuļskis aptur ar noteikumu pārkāpumu. Līdz pamatlaika beigām divas minūtes un 32 sekundes.

56. minūte 21:53

Gusevs bīstami raujas uz vārtiem, Matsons piespiež ripu.

Vārti! “Dinamo” – “SKA” 4:4 21:45

52. minūte. Ja ar pirmo reizi Skārletam no vārtu priekšas neizdodas trāpīt vārtos, tad otrajā reizē pēc skaistas kombinācijas tiek realizēts vairākums. "Dinamo" ir atspēlējušies!

Noraidījums "SKA" 21:42

50. minūte. Par pretinieka turēšanu pretinieka zonā noraidījumu nopelna Marčenko. Laba iespēja panākt izlīdzinājumu!

46. minūte 21:34

"Dinamo" pilnā sastāvā. Bīstamākā epizode bija Lehtonena šāviens no zilās līnijas, ar kuru Matsons tika galā.

Vārtsarga maiņa 21:31

Askerova vietu "SKA" vārtos ieņem Aleksandrs Samonovs.

Noraidījums "DInamo" 21:31

44. minūte. Nevajadzīgu noraidījumu pretinieku zonā nopelna Poirjē.

Pēdējos trīs mačos rīdzinieki piedzīvojuši zaudējumus, turklāt pēdējā Helsinkos pret "Jokerit" dinamieši piekāpas ar graujošu rezultātu 0:8. Pēdējās divās spēlēs, kurās komandu vairs nevada Sergejs Zubovs, "Dinamo" hokejisti ir bez gūtiem vārtiem. Pirms trīs neveiksmju sērijas, Rīgas komanda spēja uzvarēt trīs mačs pēc kārtas, kas ir pēdējās divās sezonās nebijis panākums.

Sanktpēterburgas vienība pēdējās trīs spēlēs izcīnīja panākumus, bet pirms tam piedzīvoja divus zaudējumus.

Pēc šīs spēles Rīgas komanda aizvadīs vēl piecas mājas spēles, no kurām nākamajā spēlē 31. oktobrī uzņems Maskavas "Dinamo".

Rīgas "Dinamo" Rietumu konferences kopvērtējumā ar izcīnītiem 20 punktiem 22 spēlēs ieņem desmito vietu. Savukārt Sanktpēterburgas SKA ar 33 izcīnītiem punktiem 22 spēlēs ieņem pirmo vietu konferencē.

Abas komandas savā starpā KHL ir tikušās 42 reizes, no kurām 13 reizes uzvaru svinējuši rīdzinieki.

Rīgas vienības traumēto spēlētāju sarakstā ir Nikolajs Jeļisejevs, Kristsaps Sotnieks, Frenks Korado, Aleksandrs Protapovičs un Matejs Mahovskis.

"Dinamo" galvenā trenera pienākumus izpilda Valērijs Kuļibaba, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs, Oļegs Orehovskis un Edgars Lūsiņš. Ģenerālmenedžera pienākumus pilda Edgars Buncis.