TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" savā laukumā centīsies revanšēties Helsinku "Jokerit" par smagāko sakāvi 1

Hokejs
2021. gada 7. novembrī 15:30 2021. gada 7. novembrī 15:30
  Jauns.lv / LETA
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas 26. maču aizvadīs savā laukumā pret spēcīgo Helsinku "Jokerit", pret ko rīdzinieki viesos piedzīvoja savu smagāko šīs sezonas zaudējumu - 0:8. Mača sākums 17:00. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

"Jokerit" pakāpjas uz pirmo vietu 19:17

"Jokerit" šī uzvara ļāva pakāpties uz pirmo vietu Rietumu konferencē. "Dinamo" ar 23 punktiem paliek desmitajā vietā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot jau par septiņiem punktiem.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs jau pēc izlašu pauzes, 15. novembrī savā laukumā uzņemot Vladivostokas "Admiral".

Spēle beigusies 19:15

"Dinamo" - "Jokerit" 1:4

Kontinentālās hokeja līgas spēle "Arēnā Rīga", kurā tiekas Rīgas "Dinamo" un Helsinku "Jokerit" komandas. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

59. minūte 19:14

"Jokerit" spēlē pilnā sastāvā.

58. minūte 19:13

"Dinamo" spēlē pilnā un sastāvā un vienu minūti to varēs darīt vairākumā.

Noraidījums "Jokerit" 19:12

57. minūte. Pretuzbrukumā aizskrien "Dinamo", Juvonens trver ripu pēc Kuldas metiena un cenšas to izspēlēt uz priekšu, kas noteikumos nav atļauts un tiek sodīts ar divām minūtēm.

Noraidījums "Dinamo" 19:09

56. minūte. Par klupināšanu noraidīts Skārlets.

Vārti! "Dinamo" - "Jokerit" 1:4 19:06

55. minūte. "Jokerit" vārtsarga Juvonena kļūdu izmanto Šinkaruks. Vārtsargs, cenšoties izmest ripu no zonas, trāpa pa Šinkaruka kāju un tā iespurdz vārtos.

52. minūte 19:00

Kulda nonāk aci pret aci ar vārtsargu, apspēlēt neizdodas. Pretējā uzbrukumā spēcīgi met Antila, Matsons ripu tver.

Neieskaitīti vārti 18:50

47. minūte. O'Nīls iemet ripu "Dinamo" vārtos, taču vārtsarga laukumā ir arī iepriekšējā abu komandu mačā četrus vārtus guvušais Šrēders, kurš traucē Matsona darbību.

Tiesneši pēc video noskatīšanās lemj, ka vārti netiek skaitīti.

Vārti! "Dinamo" - "Jokerit" 0:4 18:46

45. minūte. "Jokerit" pacietīgi meklē savu iespēju vairākumā un atrod Granta metienu, kurš no tālas distances cauršauj visu aizsardzību un Matsonu.

Noraidījums "Dinamo" 18:45

44. minūte. Par pretinieka grūšanu divas minūtes Cibuļskim.

42. minūte 18:41

Dārziņš labi vārtu priekšā atrod Červeniju, tomēr aizsargs paspēj pamainīt ripas virzienu un čeham metiens nesanāk.

Sācies trešais periods 18:38

"Dinamo" vēl minūti un 40 sekundes ir iespēja spēlēt vairākumā.

Otrā perioda statistika 18:26

Metieni 15-18 ; metieni vārtu rāmī 9-13 ; iemetieni 4-17 ; bloķ'ti metieni 2-3 ; spēka paņēmieni 4-1 ; laiks uzbrukumā 02:51-03:25 ; soda minūtes 2-4

Otrais periods beidzies 18:22

Kārtējais neveiksmīgais otrais periods "Dinamo" izpildījumā.

Noraidījums "Jokerit" 18:21

40. minūte. Par pretiniek turēšanu noraidīts O'Nīls. Šajā periodā vēl 20 sekundes.

Rīgas komanda pēdējā aizvadītajā spēlē ar rezultātu 0:3 piekāpās "Soču" vienībai, bet pirms tam ar 4:1 svinēja uzvaru pār Maskavas "Dinamo", pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Pirms pēdējās spēles pret "Sočiem", Rīgas komanda paziņoja, ka tai pievienosies kanādiešu aizsargs Džordons Sautorns. Savukārt īsi pirms spēles pret Maskavas vienību, "Dinamo" paziņoja, ka pārtrauc sadarbību ar aizsargu Frenku Korado.

Helsinku "Jokerit" pēdējās trīs spēlēs izcīnīja uzvaras, pārspējot Nursultanas "Baris" ar 4:1, Novosibirskas "Sibirj" ar 2:0 un Vladivostokas "Admiral" ar 4:1. Pirms triju uzvaru sērijas Helsinku vienība pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 piekāpās Habarovskas "Amur".

Rietumu grupā Rīgas "Dinamo" ar izcīnītiem 23 punktiem 25 spēlēs ierindojas desmitajā vietā, bet "Jokerit" ar 38 punktiem 26 spēlēs ieņem otro vietu.

Šosezon komandas jau ir tikušās, Rīgas komandai izbraukuma spēlē ar graujošu rezultātu 0:8 atzīstot "Jokerit" pārākumu.

Rīgas komandas savainoto spēlētāju sarakstā ir komandas rezultatīvākais spēlētājs Nikolajs Jeļisejevs, uzbrucējs Aleksandrs Protapovičs un aizsargs Kristaps Sotnieks. Komandai nevarēs palīdzēt arī aizsargs Ralfs Freibergs, kurš saņēma trīs spēļu diskvalifikāciju par sitienu ar celi spēlē pret Maskavas "Dinamo", kā arī aizsargs Kārlis Čukste, kurš par sitienu līnijtiesnesim diskvalificēts uz vienu spēli.

Viesu komandā traumēts ir tikai uzbrucējs Henriks Hāpala.

"Kāja cilvēkam pilnībā sadragāta!" baisa avārija Purvciemā; cietušais slimnīcā smagā stāvoklī