Jere Innala. (Foto: imago images/Lehtikuva)

Latvijas hokeja izlases pretinieki somi un zviedri izcīna uzvaras pārbaudes mačos

Hokejs
2022. gada 22. aprīlī 10:38 2022. gada 22. aprīlī 10:38
  Jauns.lv / LETA
Latvijas izlases pretinieki pasaules čempionāta grupu turnīrā Somijas un Zviedrijas hokejisti ceturtdien svinēja uzvaras pārbaudes spēlēs savā laukumā, bet Čehija izbraukumā piekāpās Slovākijai.

Joensū Somija pēdējā periodā ar 6:2 (1:1, 1:1, 4:0) sagrāva Norvēģiju.

Uzvarētāju labā ar četriem (1+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Jere Innala, ar trim (1+2) - Toni Rajala.

Halmstadē Zviedrija tikai pēcspēles metienos ar 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica Dāniju.

Pēcspēles metienos precīzi bija Matīass Brome un Jonatans Pudass, kamēr dāņiem neizdevās realizēt nevienu pēcspēles metienu.

Zaudējumu Spišska Nova Vesā piedzīvoja Čehija, kas ar 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) piekāpās kaimiņiem slovākiem.

Vienīgos vārtus čehu labā desmitajā minūtē guva Matejs Blīmels, panākot 1:1, bet 33.minūtē, kad rezultāts bija 1:3, soda metienu nerealizēja Jans Hladoniks.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase ceturtdien uzsāka sešu pārbaudes spēļu ciklu ar 1:2 zaudējumu Francijai. Vārtus Latvijas izlases labā guva Oskars Batņa.

Latvijas izlase pasaules meistarsacīkstēs B grupā Tamperē krustos nūjas ar Somiju, ASV, Čehiju, Zviedriju, Norvēģiju, Lielbritāniju un Austriju. A grupā Helsinkos spēlēs Kanāda, Vācija, Šveice, Slovākija, Dānija, Kazahstāna, Itālija un Francija.

Jau ziņots, ka pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) atstādināja no IIHF rīkotajām sacensībām visas Krievijas un Baltkrievijas izlases un klubus.

Krievijas un Baltkrievijas vietā spēlēs Francija un Austrija, kuras bija rangā visaugstāk esošās izlases no valstīm, kam nebija paredzēts spēlēt augstākajā divīzijā.

2022.gada pasaules čempionāts Somijā iecerēts no 13. līdz 29.maijam.

Citi šobrīd lasa

Pārsteidzoši kontrasti: nosaukta pasaules skaistākā valsts
Eirovīzijas skandāli turpinās. Īrijas pārstāve "Bambie Thug" nepiedalās mēģinājumā pirms fināla
Noskaidrots gada vārds, Ābols sit tiesnesi un nervi čupā: ko par hokeja uzvaru raksta sociālajos tīklos 2