Dānijas izlases vārtsargs Sebastians Dahms atvairīja 40 pretinieku metienus.

Amerikāņiem uzvarai pār Dāniju gana ar vienu vārtu guvumu

Sports
2015. gada 9. maijā 00:15 2015. gada 9. maijā 00:15

ASV hokeja izlase piektdien Ostravā (Čehijā) pasaules čempionāta (PČ) mačā ar rezultātu 1:0 uzveica Dānijas valstsvienību, liecina rīkotāju informācija.

Vienīgos vārtus ASV izlases labā guva Broks Nelsons, kurš ar precīzu metienu izcēlās otrā perioda vidū.

ASV valstsvienība izcīnīja turnīrā ceturto uzvaru piecos mačos, bet Dānijai šis bija ceturtais zaudējums mača pamatlaikā, jo vēl viena spēlē tika zaudēta pēcspēles metienos.

B grupā ASV ir līdere ar 12 punktiem, otrā ar 10 punktiem ir Baltkrievija, pa deviņiem punktiem ir Somijai un Krievijai, septiņi ir Slovākijai, seši Norvēģijai, viens Dānijai un nulle punktu Slovēnijai.

PČ elites divīzijā piedalās 16 komandas, kas sadalītas divās grupās. Katras grupas četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet vājākā izlase pametīs PČ elites divīziju un nākamgad spēlēs vienu līmeni zemākā turnīrā.

BNS/Foto: Reuters

"Tas ir vājprāts!" Sievietei pārmet cietsirdību apģērbu izvēlē 6 mēnešus vecai meitai 1
Vai zinātnieki beidzot atrisinājuši Ēģiptes piramīdu rašanās noslēpumu? Veikts jauns atklājums
Šēras draugi lūdz pārtraukt aizrauties ar plastikas operācijām, lai līdzās draugam izskatītos jauna