Hokejs
2023. gada 15. maijā 19:45 2023. gada 15. maijā 19:45
  Jauns.lv/LETA
ASV valstsvienība Tamperē izcīnīja panākumu, atspēlējoties pret Vāciju un uzvarot ar 3:2.

ASV izlase ar aizsarga Ronija Atarda vārtiem otrajā periodā izvirzījās vadībā, taču vācieši atbildēja ar Zamuela Soramīsa vārtiem mazākumā un Justina Šuca "golu" piecas sekundes pirms pārtraukuma.

Tomēr amerikāņi ar Šona Ferela un Meta Koronato vairākumā gūtajiem vārtiem spēli noslēdza ar uzvaru.

ASV vārtos Keisijs Desmits atvairīja 30 pretinieku metienus, bet Vācijas vārtsargs Matiass Nīderbergers tika galā ar 23 metieniem.

A grupā deviņus punktus trijos mačos izcīnījusi ASV. Divās spēlēs sešus punktus ieguvusi Zviedrija, Dānijai ir pieci punkti, pa trim punktiem ir Somijai un Francijai, pie viena punkta tikusi Austrija, bet Vācija trijās spēlēs un Ungārija divās pagaidām ir bez punktiem.