Hokejs
2023. gada 20. maijā 16:39 2023. gada 20. maijā 16:39
  Jauns.lv/LETA
Tamperē pirmajā dienas mačā panākumu svinēja ASV, kas ar 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) apspēlēja Dāniju.

Pirmie vārti spēlē krita vien 50.minūtē, kad vairākumā amerikāņus vadībā izvirzīja Katers Gotjē.

Četras ar pusi minūtes līdz spēles beigām uzvaru nodrošināja precīzs Aleksa Tača metiens.

Dānija divas ar pusi minūtes pirms spēles beigām nomainīja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju, taču 41 sekundi pirms spēles beigām amerikāņiem trešos vārtus guva Roko Grimaldi.

Tačs līdzdarbojās visu triju vārtu tapšanā (1+2), bet Grimaldi tika pie diviem (1+1) rezultativitātes punktiem.

Uzvarētāju vārtos "sauso" spēli ar 22 atvairītiem metieniem aizvadīja Keisijs Desmits.

Arī dāņu vārtos Frederiks Dihovs, kurš tika nomainīts pēc pirmā perioda, atvairīja visus 15 ASV hokejistu metienus, bet George Serensens tika galā ar 18 no 20 metieniem.

Šajā grupā plkst.16.20 tiksies Somija ar Austriju un plkst.20.20 - Zviedrija ar Franciju.

A grupā līdere ar 15 punktiem piecās spēlēs ir ASV, bet 11 punktus četrās cīņās sakrājusi Zviedrija. Piecās spēlēs desmit punkti ir Somijai, astoņi - Dānijai, seši - Vācijai, bet četri punkti četrās cīņās ir Francijai. Piecos mačos divus punktus iekrājusi Ungārija, bet viens punkts ir Austrijai.

Vai zinātnieki beidzot atrisinājuši Ēģiptes piramīdu rašanās noslēpumu? Veikts jauns atklājums 1
Princese Ketrīna reaģējusi uz prinča Harija atvainošanos?
Šēras draugi lūdz pārtraukt aizrauties ar plastikas operācijām, lai līdzās draugam izskatītos jauna