Hokejs
2023. gada 23. maijā 20:41 2023. gada 23. maijā 20:41
  Jauns.lv/LETA
Kanādas hokejisti otrdien, 23. maijā, svinēja uzvaru savās pēdējā pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē. Rīgā cīņā par otro vietu B grupā Kanāda ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) pieveica Čehiju.

Peitons Krebss 48 sekundes pirms pirmā pārtraukuma vairākumā izvirzīja Kanādu vadībā, bet rezultātu otrās trešdaļas sākumā izlīdzināja Martins Kauts.

Kanādai uzvaru nodrošināja 45.minūtē gūtie Tailera Majersa vārti, bet 36 sekundes pirms mača beigām ripu tukšos vārtos raidīja Lousons Krauzs.

Uzvarētājiem divas rezultatīvas piespēles sakrāja Skots Lātons, bet vārtos Semjuels Montebults atvairīja 16 metienus.

Čehu vārtsargs Karels Vejmelka atsita 41 no 43 pa viņa vārtiem mestajām ripām.

Jau ziņots, ka pirmajā grupas spēlē otrdien Slovākija ar 4:1 uzvarēja Norvēģiju.

B grupā 18 punkti sešās spēlēs ir Šveicei, septiņās cīņās 15 punkti ir Kanādai, bet 13 - Čehijai, visām jau nodrošinot vietu izslēgšanas turnīra spēlēs. 11 punktus sakrājusi Slovākija septiņās un Latvija sešās spēlēs, septiņos mačos septiņi punkti ir Kazahstānai, seši - Norvēģijai, bet Slovēnija noslēdza pasaules čempionātu bez gūtiem punktiem.