Par Latvijas čempioni tenisā sestdien Rīgā kļuva Rebeka Mertena. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Liepājniece Rebeka Mertena un Ozoliņš kļūst par Latvijas čempioniem tenisā

Citi sporta veidi
2023. gada 15. jūlijā 15:23 2023. gada 15. jūlijā 15:23 | Papildināts, 2023. gada 15. jūlijā 22:15
  Jauns.lv/LETA
Par Latvijas čempioniem tenisā sestdien Rīgā kļuva Rebeka Mertena un Kārlis Ozoliņš, kuri abi meistarsacīkstēs triumfēja otro reizi karjerā.

Sievietēm uzvaru svinēja Mertena, kura finālā ar 5-7, 7-6 (8:6), 6-2 pieveica Beatrisi Zeltiņu.

Pusfinālā iekļuva arī Adelina Lačinova un Madara Markeviča, bronzas medaļu izcīnot Lačinovai.

Vīriešiem finālā Kārlis Ozoliņš ar 7-5, 6-1 apspēlēja Dāvi Roli.

Lai arī spēli ar servi sāka Ozoliņš, pirmos trīs geimus uzvarēja Rolis. Tomēr spēles turpinājumā Ozoliņš uzvarēja 13 no 16 geimiem, nosargājot čempiona titulu.

Cīņa par trešo vietu nenotika, jo Artjoms Afanasjevs neizgāja kortā cīņā ar Daniilu Snaideru, kuram tika bronzas medaļa.

Vīriešu dubultspēlē uzvaru svinēja Kārlis Ozoliņš un Ēriks Valeinis, kuri finālā apspēlēja pāri Dāvis Rolis/Toms Rolis (3.).

Pusfinālā iekļuva arī dueti Ričards Špaks/Stefans Audriņš un Reinis Kupfers/Gustavs Dambiņš, bronzas medaļas izcīnot Kupferam ar Dambiņu.

Sieviešu dubultspēlē par čempionēm kļuva ar pirmo numuru izsētās Dārta Daļecka un Alise Vindiga, kuras finālā ar 6-3, 6-4 apspēlēja pāri Elizabete Kļavinska/Nikola Nikolajeva.

Pusfinālā iekļuva arī Enija Paula Aploka/Beatrise Zeltiņa un Madara Markeviča/Elizabete Lekse. Bronzas medaļas izcīnīja Aploka un Zeltiņa.

Jauktajā dubultspēlē uzvaru izcīnīja Patricia Ungure-Rogozoveca/Daniils Snaiders, finālā ar 6-1, 6-3 apspēlējot Edgaru Rauzu un Marinu Markinu.

Pusfinālā iekļuva arī Armands Aire/Sofija Zariņa un Artjoms Afanasjevs/Zeltiņa. Pie bronzas medaļām tika Aire/Zariņa.

Latvijas čempionāts norisinājās 92. reizi.