Oskars Batņa jau pirmajās trīs spēlēs atkārtojis pagājušajā sezonā iespēto

Hokejs
2023. gada 21. septembrī 11:11 2023. gada 21. septembrī 11:11
  Jauns.lv/LETA
Latvijas centra uzbrucējs Oskars Batņa guva vārtus Mikeli "Jukurit" komandas uzvarā trešdien izbraukumā Somijas hokeja čempionāta mačā, gūstot ceturtos vārtus čempionāta pirmajās trijās spēlēs.

"Jukurit" viesos ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) pieveica Hemēnlinnas HPK.

Batņa guva vārtus 28. minūtē, izceļoties vairākumā.

Uzbrucējs 17 minūtēs un 56 sekundēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem, taču spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Pagājušajā sezonā uzbrucējs četrus vārtus guva visā sezonā, aizvadot 57 spēles.

Aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP savā laukumā ar 0:4 (0:0, 0:1, 0:3) piekāpās Tamperes "Tappara".

Uzvarētāji divus pirmos vārtus guva vairākumā, bet vēl reizi ripa ielidoja mājinieku vārtsarga atstātajos vārtos, kad viņš bija nomainīts ar laukuma spēlētāju.

Pirmoreiz laukumā šajā čempionātā devās arī Tumānovs, kurš deviņās minūtēs un 22 sekundēs laukumā četrreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā viesi atklāja rezultātu, kā arī spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Pēc trim spēlēm "Jukurit" ar septiņiem punktiem ieņem ceturto vietu, bet JYP ar trim punktiem ir 14. vietā 15 komandu konkurencē.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13. vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.

Lietuvieši par Donu: šoreiz Latvija Eirovīzijā izmantoja "smago artilēriju"