Oskars Batņa (foto: "Jukurit" konts sociālajā vietnē "X")

Hokejs
26. janvārī 22:23 2024. gada 26. janvārī 22:23
  Jauns.lv/LETA
Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa piektdien guva vārtus Somijas hokeja čempionāta mačā un sekmēja Mikeli "Jukurit" komandas uzvaru. "Jukurit" viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) pārspēja Kuopio "KaIPa" hokejistus.

Batņa vārtus guva trešā perioda otrajā minūtē, kad uzbrukuma zonā pameta ripu garām pretiniekam un raidīja to tīklā, panākdams 4:2.

Latviešu uzbrucējs uz ledus bija 14 minūtes un astoņas sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, zaudēja abos iemetienos, tika pie divām soda minūtēm un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon Batņa 42 spēlēs guvis 14 vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles, pārspējot iepriekšējās sezonas sniegumu, kad 57 cīņās sakrāja 4+10.

Saistītās ziņas

Batņa atgriezies Somijā un jau ceturtajā mačā pārspēj iepriekšējā sezonā gūto vārtu skaitu
Batņa gūst divus vārtus uzvarētā Somijas čempionāta spēlē

Citā spēlē aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP viesos ar 6:5 (0:2, 6:2, 0:1) guva virsroku pār Vāsas "Sport". Tumānovs 17 minūtēs un deviņās sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

"Jukurit" ar 78 punktiem 43 mačos ieņem trešo vietu 15 komandu konkurencē, bet JYP ar 56 punktiem ir 13.vietā.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.

Kriminālā vēsture: kā banda "Melnā volga" astoņu gadu garumā terorizēja Baku