Rodrigo Ābols. (Foto: ddp/STELLA Pictures/Nisse Nilsson / Vida Press)

Ābolam rezultatīva piespēle Zviedrijā; Batņa un Tumānovs rezultatīvi Somijā

Hokejs
24. februārī 18:32 2024. gada 24. februārī 18:32
  Jauns.lv/LETA
Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien Malmē rezultatīvi piespēlēja Engelholmas "Rogle" uzvarā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē.

"Rogle" ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) pieveica Malmes "Redhawks".

Ābols 16. minūtē vairākumā piespēlēja Albinam Sundsvikam, kurš panāca 1:1.

Uzbrucējs uz ledus pavadīja 17 minūtes un 47 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, kā arī uzvarot septiņos no 11 iemetieniem.

Citā spēlē Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK mājās ar 5:3 (3:2, 0:0, 2:1) pārspēja "Oskarshamn". Dzierkals spēlēja 12 minūtes un 24 sekundes un divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja spēka paņēmienu, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vēl Ērnšeldsvīkas "MoDo", Kristiānam Rubīnam paliekot ārpus pieteikuma mačam, viesos ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) uzvarēja "Linkoping".

Šellefteo komanda ar 85 punktiem 45 spēlēs turnīra tabulā ir trešajā vietā, "MoDo" ar 58 punktiem - desmitā, bet "Rogle" ar 57 punktiem atrodas par vienu pozīciju zemāk 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.

Oskars Batņa Somijas čempionāta spēlē tika pie divām rezultatīvām piespēlēm un palīdzēja Miekli Jukurit pārspēt Jiveskiles JYP, kuras rindās vienā vārtu guvumā asistēja Miks Tumānovs.

"Jukurit" pārspēja Jiveskiles vienību izbraukumā ar rezultātu 6:3 (2:2, 3:0, 1:1).

Batņa uzvarētāju rindās vispirms palīdzēja realizēt vairākumu otrās trešdaļas ievadā un panākt 3:2, bet pēc tam viņš vēl asistēja viesu sestajos vārtos. Latvietis kopā uz ledus pavadīja 18 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā piecas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Tumānovs tika pie rezultatīvas piespēles mājinieku pirmajos vārtos, kas pirmās trešdaļas ievadā ļāva izlīdzināt rezultātu 1:1. Viņš laukumā bija 13 minūtes un 32 sekundes un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētā Hemēnlinnas HPK mājās ar 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) zaudēja Lahti "Pelicans" hokejistiem. Andžāns uz ledus bija 21 minūti, tiekot pie trešā lielākā spēles laika starp aizsargiem, un vienu reizi meta pa vārtiem, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -2.

"Jukurit" ar 94 punktiem 55 mačos ieņem ceturto vietu 15 komandu konkurencē, JYP ar 67 punktiem 54 cīņās ir 13. vietā, bet pozīciju zemāk ar 55 punktiem 53 dueļos ir HPK.

"Es jūtos kā karaliene!" - Katrīne Vasiļevska blondīne ir tikai sirdī
Astronomi pirmo reizi ārpus Saules sistēmas novēro neparastu parādību 1
Plaši apmeklētā Lielajā talkā sakopj 1149 vietas visā Latvijā; daži atradumi pārsteidz daudzus