Oskars Batņa (foto: "Jukurit" "X" konts)

"Vārtu mašīna" Oskars Batņa iemet otrajā Somijas čempionāta spēlē pēc kārtas

2. martā 22:49 2024. gada 2. martā 22:49

Sporta
nodaļa
| Jauns.lv/LETA
Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa sestdien guva vārtus Somijas čempionāta spēlē, izceļoties otrajā mačā pēc kārtas, un sekmēja Mikeli "Jukurit" komandas uzvaru.

"Jukurit" savā laukumā ar rezultātu 5:0 (0:0, 1:0, 4:0) pārspēja Lapēnrantas "SaiPa", kura dienu iepriekš zaudēja pēcspēles metienu sērijā.

Batņa otrā perioda pēdējā minūtē no aizvārtes aizslidoja uz labo iemetiena apli un raidīja ripu mērķī, tobrīd panākot 1:0 jeb gūstot vārtus, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie. Latvietis šajā cīņā uz ledus bija 18 minūtes un 40 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 43% iemetienu, tika pie divām soda minūtēm un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Batņa 56 mačos guvis 20 vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles, kas ir ievērojami vairāk nekā iepriekšējā sezonā, kurā viņš 57 cīņās atzīmējās ar 4+10.

Saistītās ziņas

Batņa Somijas čempionāta mačā iemet gan vairākumā, gan mazākumā

Citā mačā Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP viesos ar 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) piekāpās Hemēnlinnas HPK, kuras pieteikumā nebija Artūra Andžāna.

"Jukurit" ar 98 punktiem 57 mačos ieņem piekto vietu 15 komandu konkurencē, JYP ar 67 punktiem 56 cīņās ir 13.vietā, bet pozīciju zemāk ar 58 punktiem 56 dueļos ir HPK.