Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers. (Foto: Vida Press)

Balceram vārti un rezultatīva piespēle "Lions" otrajā uzvarā ceturtdaļfināla sērijā

Hokejs
19. martā 08:33 2024. gada 19. martā 08:33

Sporta
nodaļa
| Jauns.lv/LETA
Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli Šveices augstākās hokeja līgas (NL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē, sekmējot Cīrihes "Lions" komandas uzvaru.

"Lions" viesos ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja "Biel-Bienne" komandu un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-0.

Spēles 11.minūtē Balcers rezultatīvi piespēlēja pirmo vārtu autoram Dīnam Kukanam, bet mača 52.minūtē vairākumā guva uzvaras vārtus, tobrīd panākot 2:1.

Šajā mačā Balcers uz ledus pavadīja 17 minūtes un 40 sekundes, izpildīja piecus metienus pa vārtiem un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt "Lugano" bez uzbrucēja Roberta Cjunska pieteikumā savā laukumā ar 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) zaudēja "Fribourg-Gotteron" vienībai, nonākot sērijā iedzinējos ar 0-2.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".