Kanādas hokejisti atspēlējas trešajā trešdaļā un uzvar U-18 pasaules čempionātā

Hokejs
6. maijā 00:57 2024. gada 6. maijā 00:57
  Jauns.lv/LETA
Kanādas U-18 vīriešu hokeja izlase svētdien Espo nodrošināja zelta medaļas pasaules U-18 čempionātā.

Finālspēlē kanādieši ar rezultātu 6:4 (0:1, 2:2, 4:1) uzvarēja ASV izlasi.

Uzvaru Kanādas izlase nodrošināja trešā perioda otrajā pusē, kad piecu minūšu vairākumā guva trīs vārtus un no 2:3 panāca 5:3. Ar trīs gūtiem vārtiem Kanādas izlasē izcēlās Gevins Makena.

Kopš 1999. gada, kad tiek izspēlēts pasaules čempionāts U-18 izlasēm, kanādieši uzvarējuši piecas reizes. Pērnā gada čempioni amerikāņi ar 11 zelta medaļām ir vistitulētākie.

Tikmēr bronzas spēlē Zviedrija ar rezultātu 4:0 (0:0, 0:0, 4:0) pārspēja Slovākiju.

Latvijas U-18 hokejisti ceturtdaļfinālā atzina Kanādas pārākumu un meistarsacīkstes noslēdza astotajā pozīcijā.

Citi šobrīd lasa

Princese Ketrīna reaģējusi uz prinča Harija atvainošanos?
Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš kategoriski izteicies par iespēju kādreiz spēlēt Krievijā 1
12 raundu gaļasmašīnā Usiks pieveic Fjūriju un kļūst par absolūto smagsvara čempionu boksā