Minusa / Jursone pārvar pirmo kārtu

Ziņas
2009. gada 5. jūnijā 13:36 2009. gada 5. jūnijā 13:36

Eiropas čempionāta „Masters” pludmales volejbolā otrajā posmā, kas risinās Austrijā, Latvijas sportistes Inguna Minusa un Inese Jursone piektdien izcīnīja uzvaru pamatturnīra pirmajā spēlē.

Minusa/Jursone, kas izliktas ar septīto numuru, ar rezultātu 2:0 (21:17, 24:22) pārspēja Somijas duetu Emiliju un Eriku Nīstremas, kas turnīrā izsētas ar desmito numuru.

Ar šīm pašām sportistēm latvietes pirmajā mačā tikās arī čempionāta pirmajā kārtā, izcīnot uzvaru ar 2:1 (14:21, 21:17, 15:10).

Otrās kārtas mačā Minusa/Jursone piektdien spēkosies ar Sāru Goleri un Lauru Ludvigu no Vācijas, kas izliktas ar otro numuru. Ar šīm sportistēm latvietes pēdējo reizi tikās aprīļa beigās Pasaules kausa posmā Šanhajā, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 0:2 (16:21, 19:21).

Eiropas čempionātā kopumā notiks četri posmi, kā arī finālsacensības Krievijas pilsētā Sočos no 16. līdz 19.septembrim. „Masters” finālposmā piedalās tikai astoņi pāri, kas bija sadalīti divās apakšgrupās.

Pagājušā gada Eiropas čempionāta „Masters” finālposmā Minusa un Jursone izcīnīja trešo vietu.

Šīs sezonas pirmajā posmā latvietes ierindojās piektajā pozīcijā.